reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ostatnia prosta

kitajka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2019
Postów
50
Hej mamusie!
tzn. przyszłe mamusie tuż przed. Ile Wam jeszcze zostało do terminu? Jak samopoczucie?Jak przygotowania? I co jeszcze trzeba zrobić zanim się urodzi?Ja planuję rzęsy, żeby ładnie wyglądać i dobrze się czuć. Zostało 5 tyg.
 
reklama
U mnie jeszcze chwilka jest. Niedawno zaczęłam kompletować wyprawkę, organizować miejsce i chodzić do szkoły rodzenia. Planuję te ostatnie tygodnie spędzić miło i spokojnie w domu, z ukochanym. Bez szaleństw.
 
fajnie masz, że wiecz co i kiedy będzie. Mnie stresuje sam poród, ale podobno nie da się przegapić.
Kochana ja już od 19 stycznia ma co chwilę termin cc zmieniany bo była taka sytuacja, że lekarz chciał szybciej i to był mój pierwszy termin. Drugi miałam tydzień temu 30 stycznia, wtedy to się nawet ze szpitala wróciłam no i teraz na 8 lutego i to myślę, że już będzie ostateczny termin. :)
Też się strasznie boję i stresuję, wolałabym rodzić sn. To Twój pierwszy poród? :)
 
Kochana ja już od 19 stycznia ma co chwilę termin cc zmieniany bo była taka sytuacja, że lekarz chciał szybciej i to był mój pierwszy termin. Drugi miałam tydzień temu 30 stycznia, wtedy to się nawet ze szpitala wróciłam no i teraz na 8 lutego i to myślę, że już będzie ostateczny termin. :)
Też się strasznie boję i stresuję, wolałabym rodzić sn. To Twój pierwszy poród? :)
wszystko pierwsze, ciąża, poród, jednego dnia nie mogę się doczekać, a drugiego jestem przerażona
 
reklama
reklama
U mnie 18 tygodni... ;( nie wiem jak to wytrwam bo nie mogę się tak doczekać. Siostra urodziła dwa tygodnie temu i jak patrzę na tą jej małą kruszynke to mi się płakać chce bo już tak bardzo bym chciała swoje maleństwo
 
Do góry