reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama

kamkaz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2014
Postów
3 683
Miasto
Ostrów Wlkp
Rozwiązania
0
A czy do cc mozna miec pomalowane paznokcie u nóg? Od rak wiadomo ze nie zebyby było można pulsometr podpiac ale nogi chyba można?
Nie wiem dokładnie jak to jest. Położna co przyjeżdżała do.mnie jeszcze w ciąży mówiła że nie można miec pomalowanych paznokci o ja nie miałam, ale nie przypominam sobie aby w szpitalu o to.pytali lub sprawdzali

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry