reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

U mnie ta ciaza dobrze jak na razie w 6 tyg mialam plamienie wiec ogromna panika po tym co bylo rok temu ale okazalo sie na ip ze to jakis milimetrowy krwiak zanim mialam wizyte sie wchlonol i nie bylo po nim sladu. Ja jedynie borykam sie z wysokim cisnieniem jestem na dopehycie a Ty dostalas jakies leki na cisnienie? Pluci dzidziusia jeszcze nie znam przy otylosci badania usg sa utrudnione bylam na badaniu w 16 tyg i nie bylo widac teraz wizyte mam jutro mam nadzieje ze sie dowiem ale przeczucie mi mowi ze to chlopiec ale mi to obojetne jak juz bede miala jednego aniolka w domu bede wybrzydzac co do pluci ☺

U mnie cukier dobry nadczo od 75 do 89 wiec super ale ja w domu sama mierze mozesz kupic glukometr w aptece w sumie to kupujesz paski a glukometr daja gratis bo dobrze sobie zbadac np rano pozniej po jedzeniu.

A Ty kiedy bylas na wizycie i co dobrego bylo juz widac?
 
reklama
A co do strachu to Ci powiem ze nie mija on przynajmniej u mnie najpierw czekalam 8 tyg jak na szpilkach pozniej 12 tyg bo niby najwieksze zagrozenie mija pozniej 16 tak w terminach miesiaczki gdyby byla bo wtedy niby najwieksze jest ryzyko teraz czekalam 20 tyg zeby polowa minela dokladnie w nowy rok minie polowa a teraz wysluchuje jakis ruchow i tez w stresie czy to ruchy czy mi sie wydaje wiec mysle ze ten strach do porodu zostanie w drugiej polowie znow czlowiek sie boi ze juz tak blisko zeby bylo wszystko ok zeby szyjka macicy sie nie otworzyla nie skracala i tak wszystko wkolko .

Temu dobrze ze sa takie fora wtedy na pewno lzej to przejsc ☺
 
@asia333podlasie ja na cisnienie jeszcze nic nie dostalam, dopiero jestem w trakcie obserwacji. Dzisiaj bylam u gina z powodu zapalenia pecherza, ktore nawiedza mnie juz od x lat i którego nigdy nie moglam sie pozbyc. Przepisal mi antybiotyk i mam sie leczyc. Ale co wazniejsze to dzis pierwszy raz uslyszalam serduszko [emoji173] ale emocje. Wedlug usg jestem w 6t1d.

ckaiskjor0y12g1h.png
 
Super ☺ ja wczoraj bylam u lekarza i nadal nie wiem czy chlopczyk czy dziewczynka tak nozki scisnelo ze nic nie bylo widac maz mowi ze facet by tak nozek nie scisna haha ☺

Ale kurcze od cisnienia bialko w moczu mi sie pojawilo i dzis robilam dodatkowe badania to d-dimery podwyzszone mam i mam powtorzyc za 2 tyg mam nadzieje ze bedzie wszystko oki.

A Twoje cisnienie jakie jest? Pozdrawiam
 
Hej. Czytam forum od początku. Doszłam prawie do 700 strony i postanowiłam napisać ;) również jestem xxl-ka I staram się o dzidzie. Czy mogę dołączyć?
 
Ja niestety waga baaardzo ciężka. 165cm I 102 kg. Od trzech cykli przyjmuje clostilbegyt I duphaston. Staranka rozpoczęte w grudniu. Owulka prawdopodobnie była 26 więc czekam na testowanie.
 
Mam nadzieję.... wiem,że będzie mi ciężko ale bardzo chce mieć drugie dziecko. Synek w marcu skończy 4 lata.... nim zaszlam wazac 92 kg. Do porodu 120. ... porażka.... żałuję, że się tak zapuscilam w tej ciąży. Tym razem chce być ostrozniejsza choć wiem, że będzie ciężko bo ogólnie waga mi skacze jak szalona. Jestem trochę rozregulowana hormonalnie :/ zbyt wysokie androgeny
 
reklama
Ja mam około 8 kg na plusie zależy. Ale u mnie pomimo diety cukrzucowej waga rośnie. Już mi lekarz nie wierzy że nie jem słodkiego i wygodę przestrzegam diety. Ja się nie przejmuję. U mnie już 31 tyg termin na początek marca . Tobie życzę szybkiego zaciazenia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry