reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Olenka201 to w sumie i tak dobry wynik moim zdaniem. Norma jest chyba 12-15kg .
Pierwszy test wykonam 6 stycznia.
Myślicie, że powinien wykryć ciążę jeśli owu była 26.12?
 
reklama
Niby tak ale to jest normalne dla kobiet bez nadwagi a przy otyłości powinno być 6-8 kg. Mój diabetyków twierdzi że nie powinnam wogole przytyć. Mi test pozytywny wyszedł 10 dni po owulacji także jest szansa . Polecam testy z rosmanna facelle.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Potrzebuję rady.
Dziś 25dc. Do dziś mam brac duphaston, ale zastanawiam się w razie ew. Ciąży czy nagły spadek progesteronu, gdy nie przyjmę tabletki nie zaszkodZi zarodkowi i nie nastąpi poronienie?
 
Kochana musisz zrobic dzis test jak jestes w ciazy to juz pokaze i wtedy absolutnie nie przerywaj jezeli jednak nie jestes to oddtaw zeby okres Ci przyszedl. Lec do apteki po test i czekamy na wiadomosc ☺
 
reklama
Z ciaza jest tak ze przychodzi jak jej najmniej sie spodziewamy. I pamietaj ze najmniejszy cien drugiej kreski to ciaza ona nie bedzie super wyrazna.

Od ktorego dnia cyklu jestes na duphastonie?
 
Do góry