reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kamkaz a Ty gdzie czułaś pierwsze ruchy w którym miejscu brzucha?
Pierwsze ruchy czułam w pęcherz i pessar który miałam założony, ponieważ od początku moje dziecko było ułożone poprzecznie czyli główka na wątrobie i przy zebrach. Potem czułam je w podbrzuszu po prawej stronie. A jesli chodzi o takie pierwsze ruchy to ja poczułam takie bardziej głaskanie mnie od środka i one były w podbrzuszu poniżej pępka

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jeszcze dziewczyny co do pierwszych ruchów to jak je zaczełyście czuć to było ich sporo czy jeden na jakiś czas. Ja jak się położe to czuje coś nawet kilkanaście razy i nie wiem czy to nie zaczesto żeby to były ruchy.
 
Hej tak wszystko jest ok po prostu nie miałam kiedy napisać synek ma katar i tak to męczy ze jest niezmiany nie da sobie wpuścić kropki krzyczy , wyrywa sie.
Dzidzia nadal jest dziewczynka i waży 1052 g. Wszystko jest w porządku.
U mnie dosyć szybko było widać płeć i mam nadzieje ze moja Zosia pozostanie Zosia.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, ja zaczynam ciążę z wagą 92kg, przez 6 ostatnich lat wazylam 85kg teraz w przeciagu paru miesiecy dobilam do obecnej wagi i zastanawiam sie ile jeszcze mnie przybedzie Staram sie zdrowo odżywiać ale nie bede bajek opowiadac, ze nie zdarza mi sie nagrzeszyc. Obecnie jestem w 6tc choc nie mam pewnosci, bo ginek jeszcze nie potwierdzil. Pozdrawiam wszystkiw obecne i przyszłe mamy. [emoji137]

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Hej Paulina witamy Cie na forum ☺ to Twoja pierwsza ciąża? Waga sie tak nie przejmuj teraz tylko patrz na lekarza żeby byl taki ktory nie bedzie Ci uprzykszal z powodu wagi. A jak sie czujesz ogolnie? Pozdrawiam
 
Dzieki Asia, tak to moja pierwsza ciaza. :) Na samopoczucie poki co nie narzekam, wszystkie dolegliwosci sa jeszcze znosne, chociaz dzis mialam pierwsze, bliższe spotkanie z muszlą. Zobaczymy jak dalej. Moja ginek sama jest z tych wiekszych wiec raczej uszczypliwa nie powinna byc, zreszta co sie stalo to sie nie odstanie, tluszczyk pielegnowalo sie od lat [emoji87] Rowniez pozdrawiam i czekam az sie ten watek na nowo rozkreci bo widze, ze jakis zastoj jest poswiateczny.

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Teraz jest tu nas dosc malo wiec fajnie ze dolaczylas. Ile masz lat jak moge spytac ja juz zaczelam 20 tydz to moja druga ciaza no niestety pierwsza w 8 tyg poronilam. A jak tam Twoje cisnienie i cukier sprawdzasz? Pozdrawiam
 
reklama
Gratulacje, ze sie udalo po pierwszym, smutnym przezyciu.. Mam 25 lat, staralam sie z mezem piec miesiecy bez zadnej nadmiernej spiny i presji i sie udalo. :) To dopiero poczatki wiec troche sie boje, zastanawiam sie czy ciaza sie dobrze rozwija, bo za mna tylko 1 wizyta u gina. Ciśnienie mierze dwa razy dziennie bo mam za wysokie, a glukoze zbadam blizej wizyty ok. 10 stycznia, ale podejrzewam ze moge miec za wysoki cukier. Znasz już plec dzidzi? :) Jak przebiega u Ciebie ciaza?

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Do góry