reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Witam dziewuszki. Miałam ostatnio jakoś mniej czasu. Dzisiaj Was nadrobiłam.
Przyzwyczaiłam się że w brzuch mieszka bobas z siusiakiem. Kupiłam wózek używany sprowadzony z Belgi. Jestem mega zadowolona. A wczoraj dostałam jeszcze wózek od koleżanki po dzieciakach więc będę go używać u rodziców.
Laktator kupiłam ręczny za 40 zł z groszami w aptece internetowej Gemini. Nawet jak mi się nie przyda to nie są to aż takie duże koszty. Wczoraj buszowałam na lumpku i znalazłam 2 bodziaki za które zapłaciłam 2 zł. Jeden ciuszek jest z h&m. W sobotę wraca moja mama z Niemiec i ma sporo ciuszków dla dziecka. Więc wstrzymuję się z zakupami. Nie mogę doczekać się kiedy synek pojawi się na świecie.
Zuza u mnie ok. Miło że o mnie pamiętasz :*
 
Ja już po wizycie :)
Jest dzidzia, bije serduszko :) widziałam, ale nie słyszałam... chyba moja Pani doktor ma jakiś stary sprzęt.... wg pomiarów wychodzi mi młodsza ciąża. Wychodzi 5tc 3d a wg miesiączki 6tc 0d .
Nie mam jeszcze karty ciąży. Kazała przyjść za 2 tygodnie to wtedy wszystko pozakladamy. Ah.... :)
 
20170325_133325.jpg
 

Załączniki

  • 20170325_133325.jpg
    20170325_133325.jpg
    586 KB · Wyświetleń: 165
Super ☺ ja karte ciazy doatalam po pierwszych prenatalnych dopiero w 16 tyg w pierwszej ciazy nie mialam wogole a poronilam w 8 tyg wiec sie nie martw. Kiedy teraz wizyta? Jakies zalecenia?
Nahwazniejsze ze serduszko juz jest u mnie bylo w 5t6d tez ☺
 
Inka super że wszystko dobrze u Ciebie:)
Ja też trochę w lumpku pokupowałam.Nie znam jeszcze płci i kupiłam 3 pary ekstra legginsów;) Jak się nie przydadzą to odsprzedam .
Mimi to teraz już oficjalnie gratuluję:*

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry