reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej:) Inka,ja miałam dzisiaj podobnie tyle że się rozpłakałam...A raczej łzy mi leciały same jak wracałam z synem ze szkoły...Cholerne hormony!!!!


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asia ty z takim cisnieniem ktore nie spada mimo lekow powinnas miec cc. Lekarz cos mowil?

U mnie dzis pieknie, slonecznie. A ja jakas senna mimo to.. Przestawilam sie teraz i kurde chodze spac o 1 w nocy a wstaje 12. Musze to zmienic bo polowa dnia mi ucieka :/ Z drugiej strony za pare miesiecy juz sie tak nie wyspie.. i pewnie juz nigdy. :o
 
No trafiłam na takiego lekarza.... r zeznika... porażka. Ja miałam różne ale często miałam np 150 lub 160 na 100
 
Hej dziewczynki ☺
To mimi nie ciekawie ja pytalam lekarza czy mam szanse rodzic naturalnie przy takim cisnieniu to powiedzial ze raczej nie.
Dziewczynki nie plakac mi tu ja to szybciej oststnio mam glupawy humor sie smieje z byle czego ☺
Ja ostatnio tez pozno chodze spac po 12 ale wstaje 8 ale ok nawet wyspana jestem.
Czemu chodzisz do platnej szkoly rodzenia u mnie duzo jest bezplatnych ☺ z mezem chodzisz?
Jak dzien minal?
 
A to masz fajnie. Ja po prostu miałam pecha....
DZiś jakoś pobolewa mnie dół brzucha. Już sama niewiem czy to normalne... eh

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej dziewczyny[emoji3]
W końcu Was nadrobiłam. Niestety u nas czasu brak. Pogoda piękna więc korzystamy. Zeszły tydzień nie należał do najlepszych ale mam nadzieję, że ten będzie zdecydowanie lepszy.
Od dziś wzięłam się ostro za sprzątanie gruntowne już na święta. Mam duży piętrowy dom więc i sprzątania dużo. Dziś umyłam na samej górze 7 okien i wyprałam i zawiesiłam wszystkie firanki, zrobiłam Piotrka pranie, byliśmy przed południem na długim spacerze, ponad 2 godziny byliśmy na dworze. Poza tym obiad i codziennie obowiązki.


Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki [emoji5]
To mimi nie ciekawie ja pytalam lekarza czy mam szanse rodzic naturalnie przy takim cisnieniu to powiedzial ze raczej nie.
Dziewczynki nie plakac mi tu ja to szybciej oststnio mam glupawy humor sie smieje z byle czego [emoji5]
Ja ostatnio tez pozno chodze spac po 12 ale wstaje 8 ale ok nawet wyspana jestem.
Czemu chodzisz do platnej szkoly rodzenia u mnie duzo jest bezplatnych [emoji5] z mezem chodzisz?
Jak dzien minal?
W moim szpitalu z ciśnieniem w ciąży zalecają cc nawet, jeśli ktoś nie chce. Dlatego, że podczas parcia ciśnienie idzie w górę bo jest to wysiłek fizyczny. Dlatego moja lekarka przy ciśnieniu w ciąży kazała unikać wysiłku fizycznego

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry