reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Zuza, powodzenia! Będzie dobrze, trzymam kciuki! Wszystkie trzymamy :) Jak będzie możliwość to pisz :*

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Jesteście Kochane:* Niedziękuję:*
Zostawiam w domu pobojowisko,mąż będzie wykańczał pokój chłopców;) Mam nadzieję,że posprząta przed naszym powrotem...
 
Ty się teraz nie przejmuj bałaganem tylko skup się na porodzie:) Co za kobieta, ma skurcze porodowe a myśli o tym czy jeszcze nie posprzątać ;) dajesz czadu:biggrin2:
 
Łatwiej mi myśleć o bałaganie niż o porodzie:p wrrr,nadal czekam na męża...Skurcze bolą coraz bardziej,ale są co 8-9min...Dłuuuuugi dzień nas czeka...
 
Zuza czekamy [emoji171] oby poszło szybko i bezbolesnie [emoji110][emoji110]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 31tc [emoji594]
30t1d
 
Oby Cię przyjęli, a posprzątasz za jakieś pół roku odchowasz malucha [emoji16] trzymamy [emoji110][emoji110][emoji110] i czekamy!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry