reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Colorado ale figura! Wow! Piękny brzuszek
Mimi miałam nacinaną część rany ponieważ w środku gromadziła się krew i ropa .. Okropnie mnie bolało i na wizycie u ginekologa okazało się że mnóstwo tam tego jest i trzeba oczyścić środek. Później wstrzykiwalam tam sobie 3 razy dziennie roztwór soli żeby czyścić środek...

Paula ja trafiłam w 35 tygodniu z rozwarciem i skurczami do szpitala, urodziłam w 36. I też chwaliłam sobie że całą wyprawkę przygotowałam wcześniej. Wszystko już czekało na nas w domku . Wytrzymaj jeszcze 3 tygodnie
Taki jest plan [emoji6]

To i my się pochwalimy domkiem. Fakt faktem do Ciebie @Colorado1989 dużo nam brakuje, wcięcia w talii jak u Ciebie to już dawno nie widziałam [emoji16]
905c8bb615a357dbe59efc507430d5b1.jpg


oar8csqvkujogohc.png
 
reklama
Paula, no i taki brzusio rozumiem! [emoji1] Śliczny! [emoji7] Suoer, że wszystko dobrze u lekarza.

A to wcięcie w talii to masakryczne do ubrania jest, mało co pasuje, no i doopsko wygląda zwykle na 7mio drzwiową szafę, także nie jest to taki luksus [emoji23]

Wróciłam od lekarza, jedna bakteria mi jeszcze na szyjce została i to mnie martwi. Dostałam inny antybiotyk, mam faszerować się probiotykami i nie dopuścić do namnażania się bakterii. A ten bakcyl to ponoć ciężki do występienia... No ale nic, nie poddajemy się :)
Maluch ma 300 g, płci nie zmienił, fika aż miło na usg, ale oczywiście w brzuchu jeszcze mało co czuję :)

Mi od ostatniego miesiąca przybyło 1,2 kg, do kupy 1,7 kg. Teraz 97,2 kg waga pokazała. Tragedii nie ma jeszcze.

Infekcja pęcherza jest, czyli dobrze zdiagnozowałam się [emoji23] ale ten antybiotyk ma i na to pomóc. No i jeszcze szelazo sr dostałam. Na kolację to chyba garść tabletek będzie, zamiast kanapek [emoji23]

Szafirek, straszne z tą raną... Oby się to wygoiło już tak na 100%!

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Szafirek super że się odezwałaś:* Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej :*
Colorado wow! Pięknie wyglądasz! Poza talią rzucają się w oczu jeszcze bardzo szczupłe ręce; ja mam łapy... :/
Ka trzymam za Was niezmiennie kciuki! :* Cieszcie się sobą i nie wychodźcie z łóżka;)
Mimi właśnie, chłopaki zdrowe?
Ola witaj:* Działajcie:* Wiem że to nie łatwe ale spróbuj się nie przejmować innymi:* Powodzenia :*
My od wczoraj chodzimy na plac zabaw :) Pogoda jak marzenie :) A to moje młodsze szczęście:* Wczoraj(zdjęcie w czapce) miał tak błogą minkę na huśtawce że myślałam że zaśnie ;)
d04f5c08964e23a8f13520c624641dd1.jpg
7f2acb0430cec5322b3ecbb2aef263f2.jpg
34ec4387ae7b87b68c1f517665ef4c17.jpg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, może w 8 mcu też będę incognito [emoji23] w sumie nie mam nic przeciwko [emoji6]

Agunia, kieca z bon prixa :)

Kurde, odebralam wyniki z labo, mam chyba infekcję pęcherza (przynajmniej wg mojej diagnozy [emoji23]), i hematokryt mi spadł. Niech mi jeszcze tylko powiedzą, że bakterie na szyjce dalej siedzą ... W życiu tylu infekcji nie przerabiałam... No nic, zobaczymy co doktorek powie, mam dziś na 11.30 [emoji33]

Mimi, Was choroby opuściły???

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Jutro mamy kontrolę, ale nadal kaszel i katar im został. Jednak dziś było tak pięknie ze wzięłam ich na godzinę na dwór i niewiem czy nie przesadzilam

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado ale figura! Wow! Piękny brzuszek
Mimi miałam nacinaną część rany ponieważ w środku gromadziła się krew i ropa .. Okropnie mnie bolało i na wizycie u ginekologa okazało się że mnóstwo tam tego jest i trzeba oczyścić środek. Później wstrzykiwalam tam sobie 3 razy dziennie roztwór soli żeby czyścić środek...

Paula ja trafiłam w 35 tygodniu z rozwarciem i skurczami do szpitala, urodziłam w 36. I też chwaliłam sobie że całą wyprawkę przygotowałam wcześniej. Wszystko już czekało na nas w domku . Wytrzymaj jeszcze 3 tygodnie
O matko.... bidulko ; (

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry