Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
No wlasnie jako , ze zakladam, ze moje starania beda trwaly dlugo chcialam zakupic zapas testowOczekująca, ja kupowałam w Rossmanie facelle i były ok. Ale dość drogie. A co jest mikroskop owulacyjny?
Też polecam facelle z rosmanaMysle, ze na poczatku kazda z nas miala takie zamiary, ze kot bedzie tylko poruszal sie po ziemi. My tez na poczatku gonilismy jak wchodzil na stol , ale jak sie tylko odwrocilam on byl znow na stole, odpuscilismy. Tak jak mówisz dbamy o szczepienia odrobaczanie, bieżące kontrole u weterynarza i jest ok.
Najgorzej jest jak ktos do nas przychodzi i nie ma kota, a nie rozumie, ze nasz wskakuje na stol czy blat, choc w sumie robi to rzadko, bo chyba wie, ze przed innymi musi zachować pozory![]()
Plyn do dezynfekcji i da sie zyc
A teraz pytanie z innej strony, polecacie jakies konkretne testy owulacyjne- najlepiej z allegro?
Co prawda mam mikroskop owulacyjny, ale chciałam tez dla pewnosci testami sprawdzac. Na allergo widzialam tanie, ale które z nich sa sprawdzone?
Dobre heheJa dzieki testom owulacyjnym z allegro wlasnie jestem w ciazy(nie do konca planowanej, więc efekt odwrotny od zamierzonego). Nigdy mi nic nie pokazywały no to hulaj dusza piekła nie ma... A teraz zgaga pali żywym ogniem piekielnym
![]()
Ririka , wiem ze najczęściej tak to dziala. My nie staralismy sie dlugo, bo 3 miesiace, ale ja juz.po tych trzech stwierdziłam dobra trudno nie udalo sie to nie i koniec. Chociaz wtedy nie mierzylam temp raz zrobilam jakies testy owu i tyle, ale często uprawialismy sex. W styczniu odpiscilam, zdecydowalam sie na zmiane pracy, olalam sprawe dziecka.. 9lutego okazalo sie , ze jestem w ciazy (swoja droga dobrze, ze jeszcze bylam przed zmiana pracy). Wiec jak widac odpuszczenie pomoglo, ale Franka stracilam... i teraz patrze na to troche inaczej. Wiem, ze zeby zaczac zyc po prostu dalej z pogodzeniem sie bardziej lub mniej z tym, ze nie bede miala drugiego dziecka musze zaryzykowac (niestety u mnie ciaza to ryzyko) i chce w ciagu tych kilku cykli postarac sie nauczyc obserwować moj organizm a pomoca beda testy, mierzenie temp i wogole. Musze ogarnąć swoje zycie, jesli sie nie uda to po nowym roku zaczne zajmowac sie swoim rozwojem i na jakis czas odpuscimy. Zobaczymy co bedzieJa dzieki testom owulacyjnym z allegro wlasnie jestem w ciazy(nie do konca planowanej, więc efekt odwrotny od zamierzonego). Nigdy mi nic nie pokazywały no to hulaj dusza piekła nie ma... A teraz zgaga pali żywym ogniem piekielnym
![]()