reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Przez 6mcy monity non stop, po kilka razy w tyg u ginka, clo, testy itp, badania wszystkie perfekt. I moje i mojego.
Zrezygnowałam. Miałam dość. Widocznie mi nie dane.. jeszcze 2 cykle bez nadzoru i odpusciłam. Czekałam na @ żeby zacząć brać tabsy anty i czekać menopauzy.
Wyjechalismy na swieta nad wode, byl zajacze, był bociek na łace, był kielonek pod jajeczko.. @ już nie przyszła [emoji3][emoji3][emoji3]
W styczniu synek będzie z nami [emoji170]
No to trochę czasu! A przez te 9 miesięcy monitorowalas cykl czy tak po prostu nie zabezpieczaliście się ?
 
reklama
Wow! I to był taki monitorowany cykl czy po prostu za pierwszym razem bez spin się udało ? :D
Monitorowany co do dnia cyklu, ale bez spiny bylo. Będzie to będzie :D Nie było presji. Zakładałam, że kilka miesięcy pewnie się "pobawimy" :p Tak, żeby jak się uda rodzić na jesień/zimę, a tu za miesiąc będzie Malutka :D
 
Mam wyciętą tarczycę, astmę, był torbiel na jajniku, alergie, 31lat i 64kg, myślałam że będziemy musieli długo się starać a udało się za 1razem i to bliźniaki :-) no i przez to już nie wyjechaliśmy na wakacje w tym roku. :-) Ja na poprawę równowagi hormonalnej kupiłam sobie inofem (2xdziennie) brałam 1.5miesiąca może to pomogło:-)
 
Mam wyciętą tarczycę, astmę, był torbiel na jajniku, alergie, 31lat i 64kg, myślałam że będziemy musieli długo się starać a udało się za 1razem i to bliźniaki :-) no i przez to już nie wyjechaliśmy na wakacje w tym roku. :-) Ja na poprawę równowagi hormonalnej kupiłam sobie inofem (2xdziennie) brałam 1.5miesiąca może to pomogło:-)
przepraszam, poprawka :) 94kg
 
I dzis zakupilismy jeszcze aplikatory zeby na maxa zwiekszyc szanse w nastepnym mcu. Super opinie ma ten zel. Choc wtedy za 1 razem to tym razem tez mam nadzieje, ze sie uda i zakonczy sie szczesliwie...
1563729220223355959091213709377.jpg
 
Wow! Wielka rozbieżność od pierwszego razu do 2 lat! :-)

Chyba na każdego przychodzi odpowiednia pora.

Ja za pierwszym razem starałam się dwa lata. Jak odpuściłam zaszłam od razu i o ciąży dowiedziałam się dopiero w 15tyg [emoji85]

A teraz po 4 latach zaczynamy i właśnie tak bardziej na luzie, ze znów nam zejdzie także nie nastawiam się na pierwszy raz [emoji85] za dużo przeszłam przez te dwa lata. Już mi powoli biło [emoji85]
 
Powiem Ci,ze glowa duzo robi, ale natura tez. Bo ja kiedys staralam sie 2 lata i nic. A teraz z moim Narzeczonym za 1 razem sie udalo, wiec o czyms to tez swiadczy. Kazda z par jest inna i kazda ma swoj czas, ze spokojem...
 
reklama
Powiem Ci,ze glowa duzo robi, ale natura tez. Bo ja kiedys staralam sie 2 lata i nic. A teraz z moim Narzeczonym za 1 razem sie udalo, wiec o czyms to tez swiadczy. Kazda z par jest inna i kazda ma swoj czas, ze spokojem...

No dokładnie, każda z nas ma swoj czas. Ciekawe jak długo będzie trwał teraz moj [emoji85] ja jestem w trakcie dni płodnych :D także co 2gi dzień [emoji7]
 
Do góry