reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Ovitrelle a temperatura

xcarolinex

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam pytanie czy ovitrelle podnosi temperaturę ciała ? Jestem cztery dni po zastrzyku i temperaturę 37.1 I oczywiście już myśli są że może jednak się udało .. no i drugie pytanie. Czy testy owulacyjne mogą wychodzić fałszywe przy tym zastrzyku ? Zastrzyk miałam 3.10 (czwartek) a na następny dzień na teście były dwie kreski i w sobotę też były dwie ale już mocniejsze a w niedzielę znów dwie ale slabsze. I bardzo mnie zastanawia czy pecherzyk wogóle pękł skoro takie testy to mój pierwszy cykl z tym zastrzykiem stąd tyle pytań

reklama

AleAle27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zastrzyk falszuje wynik na tescie i becie przez 10 dni. Brałam bardzo często te zastrzyki

Dmalw

Rozwiązania
0
Mam pytanie czy ovitrelle podnosi temperaturę ciała ? Jestem cztery dni po zastrzyku i temperaturę 37.1 I oczywiście już myśli są że może jednak się udało .. no i drugie pytanie. Czy testy owulacyjne mogą wychodzić fałszywe przy tym zastrzyku ? Zastrzyk miałam 3.10 (czwartek) a na następny dzień na teście były dwie kreski i w sobotę też były dwie ale już mocniejsze a w niedzielę znów dwie ale slabsze. I bardzo mnie zastanawia czy pecherzyk wogóle pękł skoro takie testy to mój pierwszy cykl z tym zastrzykiem stąd tyle pytań
Testy będą Ci wychodziły pozytywnie bo dostałeś hormon gonadotropine.
Odpuść robienie testów przed terminem spodziewanej miesiączki.

Ania0306

Rozwiązania
5
Mnie lekarz kazał odczekać 14 dni po zastrzyku i potem test i faktycznie po tym czasie już bety była niska. Więc uważam, że bez sensu szybciej robić test. Co do temperatury w tym cyklu co miałam ovitrele to od owulacji do dnia przed miesiączką miałam powyżej 37 (37,0-37,2), dzień przed okresem spadło do 36,8.

xcarolinex

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mnie lekarz kazał odczekać 14 dni po zastrzyku i potem test i faktycznie po tym czasie już bety była niska. Więc uważam, że bez sensu szybciej robić test. Co do temperatury w tym cyklu co miałam ovitrele to od owulacji do dnia przed miesiączką miałam powyżej 37 (37,0-37,2), dzień przed okresem spadło do 36,8.
Ja mam wtórny brak miesiączki więc jej się tak czy siak nie doczekam. A co z testami owulacyjnymi? Też wychodzą fałszywe ?

xcarolinex

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Testy owulacjne nie są czułe na gonadotropinę tylko na hormon LH więc powinny być wiarygodne
Super więc jeśli wyszedł pozytywnie i pokazal owulacje to pecherzyk pękł ? czy nie koniecznie ? Przepraszam że tak męczę pytaniami ale to pierwszy raz z ovitrelle

reklama

Ania0306

Rozwiązania
5
Super więc jeśli wyszedł pozytywnie i pokazal owulacje to pecherzyk pękł ? czy nie koniecznie ? Przepraszam że tak męczę pytaniami ale to pierwszy raz z ovitrelle
Na 100 procent to może potwierdzić tylko monitoring owulacji na usg. Testy nie potwierdzają wystąpienia owulacji.

Dmalw

Rozwiązania
0
Testy owulacyjne absolutnie nie pokażą tego, czy pęcherzyk Pękł. Test owulacyjny pokażę ci tylko Skok piku LH.
To, czy pęcherzyk Pękł – potwierdzi tylko i wyłącznie monitoring.
Mialan wiele monitorowanych cykli przed tym jak byłam przekonana że przychodzę owulację właśnie na podstawie pozytywnych testów owulacyjnych. Testy owulacyjne wychodziły mi pozytywnie jak nie występowała owulacja (pęcherzyk nie pękał).

Ostatnia edycja:
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 2
Agulek01 Staramy się 28
A Staramy się 0
Madziula 27 Staramy się 0

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania