reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle ~ szukam sukcesów

Przykro mi :( właśnie w skutkach ubocznych jest poronienie i ciąża pozamaciczna, dlatego zastanawiam się, czy go w ogóle brać w następnym cyklu.
Pewnie, że brac. Przy nie peknietych jajeczkach istnieje ryzyko torbieli a każda owulacja to szansa na ciążę :)
A o poronieniach nic nie widzialam w ulotce 🤔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pierwsza ciąża po pierwszym cyklu z ovitrelle i clostypegyt a w druga ciążę w drugim cyklu się udało, tym razem clostypegyt nie działał za bardzo na mnie wiec w drugim cyklu dostałam letrozol i ovitrelle i się udało, teraz 7 tydzień:)
 
Ej laski, mam 3 pęcherzyki dominujące, kurcze zastanawiam się czy starać się w tym cyklu....
Lekarz najpierw, ze tak, potem ze moze nie, ovi nie wykupiłam w sumie.
Starała się któraś przy tyłu?
Kurcze nie wiem co robić, kiedyś też mialam 3 i zaszłam w bliźniacza, poroniłam pozniej.
 
reklama
Ej laski, mam 3 pęcherzyki dominujące, kurcze zastanawiam się czy starać się w tym cyklu....
Lekarz najpierw, ze tak, potem ze moze nie, ovi nie wykupiłam w sumie.
Starała się któraś przy tyłu?
Kurcze nie wiem co robić, kiedyś też mialam 3 i zaszłam w bliźniacza, poroniłam pozniej.
Ja niestety nigdy nie miałam takiej sytuacji moja gin by pewnie odradziła.
 
Do góry