reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja fioletowe testy clear blue

Manu___

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2022
Postów
16
Witam, mam dziwną sytuacje z fioletowymi testami owulacyjnymi od clear blue tzn. 10.04 wyszło puste kółko tzn. Negatywny potem wychodziła migająca buźka pomimo tego ze testy wyglądały na negatywne, przestałam robić od 14.04 dziś tzn 19.04 ponowiłem test pomimo ze kreska jest mocniejsza niż na wcześniejszych gdzie wychodziła migająca buźka to dziś wyszło puste kółko… o co chodzi? Jak mam to zrozumieć ?
 

Załączniki

  • D8DC2817-F807-4152-AE9E-B474443CAF34.jpeg
    D8DC2817-F807-4152-AE9E-B474443CAF34.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 365
reklama
Hejka moim zdaniem te fioletowe są trochę pokręcone. Ja miałam z nimi problemy, właśnie z tymi buźkami, wychodziły trochę bez sensu, ale doczytałam że niezgodnie z instrukcją sikałam na nie wieczorem :). Moim zdaniem ty zdecydowanie za wcześnie przestałaś testować i teraz nie wiemy, czy ten pozytw był w tej przerwie czy nie. A spokojnie mógł być. Mi na monitorku Clearblue "wysoka płodność" czyli odpowiednik twojej "migającej buźki" wychodzi średnio przez sześć dni pod rząd i monitorek radzi zrezygnować dopiero jak będzie wysoka płodność 10 dni z rzędu!. Nie sugeruj się też negatywnymi paskami, moim zaniem te patyczki mają jakby dwa testowe paski (drugi jakby przezroczysty, widać go pod światło) na którym mierzą osobno estrogeny (odpowiadają za "migającą buźkę") oraz poziom LH, który wywołuje buźkę uśmiechniętą. PS. Ja próbowałam różne Clearblue i chyba najdokładniejsze są te zwykłe różowe. Monitorek wymaga sikania rano i moim zdaniem przez to dzień się spóźnia. Powodzenia, jakby co pisz na priv.
 
Hejka moim zdaniem te fioletowe są trochę pokręcone. Ja miałam z nimi problemy, właśnie z tymi buźkami, wychodziły trochę bez sensu, ale doczytałam że niezgodnie z instrukcją sikałam na nie wieczorem :). Moim zdaniem ty zdecydowanie za wcześnie przestałaś testować i teraz nie wiemy, czy ten pozytw był w tej przerwie czy nie. A spokojnie mógł być. Mi na monitorku Clearblue "wysoka płodność" czyli odpowiednik twojej "migającej buźki" wychodzi średnio przez sześć dni pod rząd i monitorek radzi zrezygnować dopiero jak będzie wysoka płodność 10 dni z rzędu!. Nie sugeruj się też negatywnymi paskami, moim zaniem te patyczki mają jakby dwa testowe paski (drugi jakby przezroczysty, widać go pod światło) na którym mierzą osobno estrogeny (odpowiadają za "migającą buźkę") oraz poziom LH, który wywołuje buźkę uśmiechniętą. PS. Ja próbowałam różne Clearblue i chyba najdokładniejsze są te zwykłe różowe. Monitorek wymaga sikania rano i moim zdaniem przez to dzień się spóźnia. Powodzenia, jakby co pisz na priv.
Hmmmm Ale czemu dzisiaj jak jest najmocniejsza kreska z tych wszystkich pokazuje puste kółko a jak kreska była blada to migała w poprzednie dni?
 
Bo jak już pisałam on mierzy dwa hormony: estrogen od którego jest migająca buźka i lh które robi buźkę uśmiechniętą. Moim zdaniem ten pasek widoczny gołym okiem jest od lh i to że jest silniejszy oznacza że a) niedawno była ta buźka albo b) niedługo będzie. A ten drugi hormon spadł co w czasie wyrzutu lh lub tuż po nim jest możiwe. Ale jak już mówiłam te fioletowe testy są pokręcone ja miałam np. puste a dzień później uśmiech
 
Bo jak już pisałam on mierzy dwa hormony: estrogen od którego jest migająca buźka i lh które robi buźkę uśmiechniętą. Moim zdaniem ten pasek widoczny gołym okiem jest od lh i to że jest silniejszy oznacza że a) niedawno była ta buźka albo b) niedługo będzie. A ten drugi hormon spadł co w czasie wyrzutu lh lub tuż po nim jest możiwe. Ale jak już mówiłam te fioletowe testy są pokręcone ja miałam np. puste a dzień później uśmiech
To lepiej kupię różowe tam jest albo nie ma, tu jest to mega pokręcone. Dziękuje ślicznie
 
Do góry