reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja - pęcherzyk 10mm

Jeszcze nie wiem, to się okaże dopiero w maju. A powiedz mi czy do badania trzeba się jakoś przygotować? Jak długo trwa to badanie? No i jaki jest koszt takiego badania? Oczywiście wiem, że to zależy od miejsca, gdzie się wykonuje badanie ale tak mniej więcej?
Nie trzeba większych przygotowań. Badanie odbywa się w określonych dniach cyklu, pomiędzy 6. a 12. mniej więcej - także po miesiączce, przed owulacją.
Trwa ono jakieś kilkanaście minut, może ok. 20.
Co do kosztów niestety Ci nie pomogę, bo nie mieszkam w Polsce. Ja musiałam tylko zapłacić za płyn do badania - ok. 400 PLN.
 
reklama
Nie trzeba większych przygotowań. Badanie odbywa się w określonych dniach cyklu, pomiędzy 6. a 12. mniej więcej - także po miesiączce, przed owulacją.
Trwa ono jakieś kilkanaście minut, może ok. 20.
Co do kosztów niestety Ci nie pomogę, bo nie mieszkam w Polsce. Ja musiałam tylko zapłacić za płyn do badania - ok. 400 PLN.
Dziękuję Ci za odpowiedź 🥰
 
Ja miałam zwykle i mnie bardzo bolało i krwawiłam potem ale ja miałam zapchane jajowody i przy okazji zostały przepchane.
 
9.06 w 16dc byłam na monitoringu pęcherzyk 12mm lekarz powiedział żebyśmy się starali i kolejny monitoring za 6dni. Dziś 22dc pęcherzyk 16mm czy nie rośnie zbyt wolno ? Nastepny monitoring mam w czwartek żeby sprawdzić czy już jest po owulacji.
 
Do góry