reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja po poronieniu

Daria1486

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2021
Postów
102
Cześć dziewczyny, mam pytanie , kto kiedy zaczynał śledzić owulacje po poronieniu we wczesnej ciąży używając testy na owulacje, kiedy pojawiła się pierwsza owulacja i czy możliwa owulacja po ok 3 tyg po poronieniu? Wiem że testy owulacyjne reagują na hcg, ale w moim przypadku już test ciążowy z jedną kreseczką
 
reklama
Są tu na forum przypadki zajścia w ciąży w cyklu zaraz po poronieniu więc owu jest realna ☺️
Ja śledzić testem zaczęłam w drugim cyklu (po pierwszej miesiączce od łyżeczkowania) i faktycznie owu była, testy pozytywne, ból owulacyjny(mam go zawsze) a 2 dni później potwierdzone na usg
 
Są tu na forum przypadki zajścia w ciąży w cyklu zaraz po poronieniu więc owu jest realna ☺️
Ja śledzić testem zaczęłam w drugim cyklu (po pierwszej miesiączce od łyżeczkowania) i faktycznie owu była, testy pozytywne, ból owulacyjny(mam go zawsze) a 2 dni później potwierdzone na usg
O widzisz) ja z ciekawości robie testy owulacyjne , No to właśnie widze ze kreseczka intensywniejsza robi się) ja na szczęście nie miałam łyżeczkowania , po tygodniu byłam u ginekologa i już była ładnie i oczyszczona macica
 
O widzisz) ja z ciekawości robie testy owulacyjne , No to właśnie widze ze kreseczka intensywniejsza robi się) ja na szczęście nie miałam łyżeczkowania , po tygodniu byłam u ginekologa i już była ładnie i oczyszczona macica
To myślę że tym bardziej jak bez zabiegu to twój cykl wrócił do normy.
Często lekarze przy poronieniu samoistnym dają zielone światło na nowe starania już w pierwszym cyklu ☺️ niestety po zabiegu trochę dłużej
 
To myślę że tym bardziej jak bez zabiegu to twój cykl wrócił do normy.
Często lekarze przy poronieniu samoistnym dają zielone światło na nowe starania już w pierwszym cyklu ☺️ niestety po zabiegu trochę dłużej
No Ginekolog pozwolił, od zabiegu ja odmówiłam się sama, bo chcieli mi robić , a wyszło na to ze nawet nie byl potrzebny..
 
reklama
Do góry