reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

reklama
Moja gin uważała że poronienie traktujemy jako pierwszy dzień @ ( mówimy oczywiście o poronieniu samoistnym ).
Ja zaszłam w ciążę w tym cyklu, w którym nastąpiło poronienie a więc owulacja wystąpiła jak w normalnym cyklu.
Wszystko zależy od organizmu. Nie ma na to reguly czy wystąpi owulacja czy nie.
Rozumiem że byłaś na kontrolnym USG i wszystko się oczyscilo?
 
Rozumiem, ze poroniłaś samoistnie. Tak, można to traktować jako cykl, ale czy doszło do owulacji i czy była w „spodziewanym” przez Ciebie terminie może powiedzieć tylko monitoring. W organizmie dochodzi do zmian, hormony mogą rozregulować cykl wiec jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskasz
 
Moja gin uważała że poronienie traktujemy jako pierwszy dzień @ ( mówimy oczywiście o poronieniu samoistnym ).
Ja zaszłam w ciążę w tym cyklu, w którym nastąpiło poronienie a więc owulacja wystąpiła jak w normalnym cyklu.
Wszystko zależy od organizmu. Nie ma na to reguly czy wystąpi owulacja czy nie.
Rozumiem że byłaś na kontrolnym USG i wszystko się oczyscilo?
Tak byłam na wizycie i wszystko ładnie wygląda i dostaliśmy zielone światło od gin ;)
 
Rozumiem, ze poroniłaś samoistnie. Tak, można to traktować jako cykl, ale czy doszło do owulacji i czy była w „spodziewanym” przez Ciebie terminie może powiedzieć tylko monitoring. W organizmie dochodzi do zmian, hormony mogą rozregulować cykl wiec jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskasz
Powiem,że robiłam testy owulacyjne 8,9,10 czerwca i były 2 kreski o teraz nie wiem czy była owulacja czy nie
 
Powiem,że robiłam testy owulacyjne 8,9,10 czerwca i były 2 kreski o teraz nie wiem czy była owulacja czy nie
Ale wiesz na czym polegają testy owulacyjne? One nie mówią „Hej Andżela masz dziś owulację” tylko wskazują wzrost hormonu LH a ten może być podwyższony po ciąży. Jeśli chcesz już w tym cyklu ponownie się starać i dokładnie wiedzieć, kiedy masz owulację to umów się na usg, kontroluj bhcg i będziesz miała odpowiedź. W pierwszym cyklu po poronieniu organizm musi dojść do siebie.
 
Do góry