reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Madziulek169

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2021
Postów
67
Dziewczyny jestem po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych które brałam 8 lat skończyłam opakowanie dostałam tzw krawienie odstawienia no i teraz po równych 28 dniach 10 stycznia dostałam ten prawdziwy już okres i teraz pytanie czy owulacja już będzie po tym okresie? Staramy się o druga dzidzie jak to było u was z tą owulacja jak przestałycie brać tabletki i w jakim czasie zaszłyście w ciążę dodam że jestem zdrowa przebadana ginekologicznie i jajniki są prawidłowe i wyniki badań z krwi też sobie robiłam przed zmyślą o staraniu się o dzidziusia też jest w szystko w porządku
 
reklama
Od razu. Dwa razy zaszłam w tym samym cyklu co odstawiłam. Za pierwszym razem brałam tabletki antykoncepcyjne 5 lat, za drugim 3 lata
 
Ja dwa razy zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu. Teraz już 15 msc bez skutku. Więc różnie bywa.
Rozumiem dziś jestem pierwszy dzień po skończonym prawidłowym. Okresie właśnie zrobiłam test owulacyjny czy możecie zerknąć co on oznacza czy jest dodatni czy ujemny? :)
 

Załączniki

  • 20220117_153954.jpg
    20220117_153954.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 167
  • 20220117_153845.jpg
    20220117_153845.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 165
Mniej więcej tak to powinno wyglądać, to najbardziej pozytywny test owulacyjny jaki udało mi się uzyskać 😊
 

Załączniki

  • 7cf1b11d-d3a3-4ec0-b1c0-8dd30f8212f2.jpg
    7cf1b11d-d3a3-4ec0-b1c0-8dd30f8212f2.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 164
Dzięki dziewczyny tak myślałam ze mój jest negatywny bo za szybko go zrobiłam🙊 ale chciałam sprawdzić też to co piszą nie raz w internecie że po odstawieniu mogą pojawić się szybciej te dni płodne ze uwalnia się więcej niż jedno jajeczko 😁 a że nigdy nie robiłam testów owulacyjnych to mówię zobaczę pewnie jak miesiączkę dostałam 10 stycznia to gdzieś w okolicach 24tego powinna wystąpić owulacja 😊
 
reklama
Do góry