reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

M

Martyna00

Gość
Robiłam pierwszy raz test owulacyjny i chciałam zapytać czy jest on pozytywny ? Owulacja kierowałam się kalendarzykiem pobranym na telefon i kolejne pytanie kiedy dokładnie wykonuje się taki test owulacyjny ?
 

Załączniki

  • CFA07200-FDCB-4EBC-A87D-EB17DD0E2A43.jpeg
    CFA07200-FDCB-4EBC-A87D-EB17DD0E2A43.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 248
reklama
Robiłam pierwszy raz test owulacyjny i chciałam zapytać czy jest on pozytywny ? Owulacja kierowałam się kalendarzykiem pobranym na telefon i kolejne pytanie kiedy dokładnie wykonuje się taki test owulacyjny ?
Tak jest pozytywny ale jeśli zrobiłaś tylko jeden to nie ma żadnych wartości diagnostycznej bo równie dobrze mógł być taki już od 3 dni. Testy owulacyjne robi się ok 4-5 dni przed przewidywaną owulacją- codziennie aż do pierwszego pozytywnego. Później mogą być pozytywne kilka dni lub nawet do samego okresu. 😉
 
Tak jest pozytywny ale jeśli zrobiłaś tylko jeden to nie ma żadnych wartości diagnostycznej bo równie dobrze mógł być taki już od 3 dni. Testy owulacyjne robi się ok 4-5 dni przed przewidywaną owulacją- codziennie aż do pierwszego pozytywnego. Później mogą być pozytywne kilka dni lub nawet do samego okresu. 😉
Według kalendarzyka dni płodne zaczęły mi się 3 stycznia a od 5 próbujemy się z partnerem starać o dzidziusia ,dziś natomiast kalendarzyk wskazuje na owulacje . Od około ponad miesiąca zaczęłam dokładnie się przyglądać mojemu cyklowi ,gdyż wcześniej nie zawracałam uwagi na owulacje i niestety testy ciążowe były negatywne . I dziękuje bardzo za odpowiedz !😊😊
 
Według kalendarzyka dni płodne zaczęły mi się 3 stycznia a od 5 próbujemy się z partnerem starać o dzidziusia ,dziś natomiast kalendarzyk wskazuje na owulacje . Od około ponad miesiąca zaczęłam dokładnie się przyglądać mojemu cyklowi ,gdyż wcześniej nie zawracałam uwagi na owulacje i niestety testy ciążowe były negatywne . I dziękuje bardzo za odpowiedz !😊😊
To powinnaś wykonywać testy od ok 3 stycznia. W następnym cyklu- o ile będzie to konieczne to zacznij od początku dni płodnych- 1-2 testy dziennie.
 
Do góry