reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Dołączył(a)
18 Maj 2023
Postów
10
We wtorek (16.05) byłam na monitoringu. Pokazał się pęcherzyk 14mm, lekarz sugerował współżycie w tym dniu i następnym. Czy możliwe ze owulacja przesunęła się, jeśli dopiero od wczoraj i w dniu dzisiejszym czuje bóle podbrzusza a dzis pojedyncze kłucie jajnika?
Czytałam ze żeby pęcherzyk pękł, musi mieć około 20mm
 
reklama
Wielkość pęcherzyka może wynosić nawet ponad 20mm, u mnie pęka jak osiąga 23-25mm. U niektórych może być jeszcze większy pęcherzyk.
Pęcherzyk rośnie 1-2mm na dobę, więc owulacja wczoraj/ dziś u Ciebie mogłaby by być jak najbardziej prawdopodobna. Choć jeśli wspolzyliscie przed owulacją to macie większe szanse na zapłodnienie niż w samą owu :) więc lekarz dobrze Tobie poradził. A czy się udało- dowiesz się za kilka dni :)
 
Do góry