reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Palmienie w ciąży

Witajcie. Jestem obecnie w 23 tygodniu ciąży, od ok. 17 tygodnia występują u mnie plamienia wraz z upławami. Oczywiście lekarz mnie obejrzał, łożysko daleko na tylniej ścianie, szyjka macicy długa, z dzieckiem dobrze. Mam przepisane tabletki dopochwowe aczkolwiek plamienie wciąż się zdarza, raz bardzo niewielkie, raz trochę więcej tego jest. Nic mnie przy tym plamieniu nie boli. Czy któraś miała coś podobnego? I co to może być? Lekarz mówi że jest to infekcja, ale ja nie mogę jej wyleczyć. Nie wiem co myśleć, czy tak już będzie do końca ciąży.

reklama

frez.ja1987

Fanka BB :)
Witajcie. Jestem obecnie w 23 tygodniu ciąży, od ok. 17 tygodnia występują u mnie plamienia wraz z upławami. Oczywiście lekarz mnie obejrzał, łożysko daleko na tylniej ścianie, szyjka macicy długa, z dzieckiem dobrze. Mam przepisane tabletki dopochwowe aczkolwiek plamienie wciąż się zdarza, raz bardzo niewielkie, raz trochę więcej tego jest. Nic mnie przy tym plamieniu nie boli. Czy któraś miała coś podobnego? I co to może być? Lekarz mówi że jest to infekcja, ale ja nie mogę jej wyleczyć. Nie wiem co myśleć, czy tak już będzie do końca ciąży.
Ja bym się poradziła innego lekarza.

Mamaona

Fanka BB :)
Grzybicza, mam już trzecie tabletki dopochwowe, a dalej mam te same upławy, plamienie i występuje nie przyjemne szczypanie.
A miałaś odpowiednie badania, żeby sprawdzić, czym leczyć? Jak nie, to dobrze zrobić. Ja na Twoim miejscu, jak znowu się pojawi plamienie to pojechałabym do szpitala. Muszą Cię przyjąć i sprawdzić o co chodzi, pewnie też zalecą odpowiednie leczenie.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
K Objawy ciąży lekko ustały Potrzebuję porady 2
M Ból/skurcz/ kłucie pod żebrami na początku ciąży 11 tydzień Potrzebuję porady 3
Asiaasia3131 Jaka możliwość ciąży? Ciąża, poród, połóg 1
P Kłujący ból w ciąży Ciąża, poród, połóg 2
K Tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 18
mysza28 Przeziębienie w ostatnich tygodniach ciąży Potrzebuję porady 6
E potrzebuje wyjaśnienia - l4 w ciąży Potrzebuję porady 7
S Skutki przebywania przy zabiegu keratynowego prostowania włosów w ciąży Potrzebuję porady 1
Z Czy zmienialyscie lekarza prowadzącego ciążę po połowie ciąży? Potrzebuję porady 5
T Heparyna w ciąży Ciąża po poronieniu 14
L Szpital Rydygiera Kraków Opieka ginekologiczno-położnicza, prowadzenie ciąży Potrzebuję porady 0
G Nudności, zawroty głowy, kołatanie serca 18 tydzień ciąży Potrzebuję porady 2
M Beta hcg 12 tydzien ciąży Potrzebuję porady 1
K Ból piersi - wczesny objaw ciąży? Staramy się 56
martynaa9999 Objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 6
akinoM222 Ból sutka w ciąży Potrzebuję porady 2
R Szczepienie na covid w trakcie ciąży Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 110
X TSH niedoczynność tarczycy w ciąży Przyszłe mamy 24
P Mdłości w ciąży Ciąża, poród, połóg 4
A Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży? Staramy się 16
Zuzka28 Plamienie w ciąży bliźniaczej Październikowe mamy 2021 0
mysza28 Biegunka w 33 tygodniu ciąży Potrzebuję porady 3
O Pomocy ! Krwawienie po łyżeczkowaniu Ciąży zaśniadowej Ciąża po poronieniu 6
V Czy jest możliwość ciąży? Potrzebuję porady 3
W Ciągły stres w ciąży Potrzebuję porady 1
T Zapachy w ciąży Listopadowe mamy 2021 7
W Nieregularne jedzenie w ciąży Potrzebuję porady 7
S Zaczerwienione i piekące piersi 21 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Rozetka32 Zastrzyk przeciwtężcowy w ciąży Ciąża, poród, połóg 2
W Seks w ciąży Ciąża, poród, połóg 6
W Farbowanie wlosow w ciąży 16tyg Potrzebuję porady 14
mkuchta Toksoplazmoza w ciąży - ankieta Przyszłe mamy 7
M Sama w ciąży Potrzebuję porady 5
B Objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 26
X Koronawirus na początku ciąży skutki? Potrzebuję porady 11
O Apap w ciąży Potrzebuję porady 17
C Plamienie, krwawienie w 4 tygodniu ciąży. Staramy się 76
T Porażenie prądem w ciąży Ciąża, poród, połóg 1
Ewcia7x Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 21
Węgorz Ruchy dziecka w 30 tygodniu ciąży Potrzebuję porady 3
R Homocysteina w ciąży poniżej normy Ciąża, poród, połóg 10
N Seks w ciąży Ciąża, poród, połóg 3
M Krwawienie w terminie miesiączki i mdłości, a prawdopodobieństwo ciąży Potrzebuję porady 4
J Doświadczeni z insuliną w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
W Bol nerek w ciąży Ciąża, poród, połóg 7
Kwiat Jabłoni Cieśń nadgarstka w ciąży, drętwienie rąk Potrzebuję porady 4
Danuś 91 czy badania prenatalne w pierwszym trymestrze ciąży są na narodowy fundusz zdrowia? Ciąża, poród, połóg 5
L Badania prenatalne w drugiej ciąży po wysokim ryzyku w pierwszej ciąży Potrzebuję porady 3
M Glukoza po ciąży z cukrzycą. Nietolerancja? Potrzebuję porady 10
Martynka90 Problem psychiczny/ strach przed brakiem kolejnej ciąży Potrzebuję porady 2