reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pan Kotek było chory...:(

Dziewczyny wszystkim dzieciaczkom zdrówka!!!
Miejmy nadzieję, ze ten mróz wybił większość paskudztw fruwających w powietrzu i dzieciaczki nie będą więcej chorować:tak:
 
reklama
Mnie w piątek zmartwiła pani dr bo zadzwoniła z wynikami posiewu i wyszła bakteria E.Coli:-(. I chciała dać antybiotyk (nawet wypisała receptę przez tel). Ale jej nie odebraliśmy, bo mąż rozmawiał z 2 kolegami z pracy, że ich synowie mieli to samo i całe szczęście trafili na pediatre o specjalizacji nefrologii, bo on powiedział , że antybiotyk to ostateczność a nie tak od razu:angry:. I kolega robił synkowi kilka razy badanie moczu i za 6 razem jak go rywanolem :confused: umyli to wyszło prawidłowo. A ta pani dr jak zapytałam czy może powtórzyć badanie(tym bardziej, że nie złapałam środkowego strumienia) to powiedziała, że nie, bo przeleczyć nie zaszkodzi:angry:. Jak nie zaszkodzi jak to antybiotyk a nie zwykłe ziołowe leki:angry:. A przecież antybiotyk u takiego dziecka to może do 3 lat w organiźmie siedzieć:dry:. I jutro idę do tego lekarza co koledzy męża. Dobrze, że mamy wspólnych lekarzy, bo pakiet medyczny mamy właśnie od męża z pracy także więcej opinii możemy zebrać o danym lekarzu:tak:. No i zamierzam zrobić porządnie badanie Tosi bo wtedy tak się stresowałam tym łapaniem siuśków, żeby się udało, że mogłam jej nie umyć dokładnie:zawstydzona/y:. Bałam się też, że jak ją długo będę myć to mi się spompuje przy podmyciu:sorry2:. Ale teraz choćbym miała łapać kilka dni pod rząd to wolę miec pewność.
A po Tosi nie widać oznak jakiejkolwiek choroby:sorry2:.

ZDRÓWECZKA WSZYSTKIM POCIECHOM!!!!!!!!!!!!
 
PM - to dobrze że idziecie do innego lekarza, Nelka miała do tego górne drogi oddechowe i gardziołko i musiał być antybiotyk:dry: może u Was nie będzie konieczny
 
PM- no pewnie ze nie zaszkodzi skonsultowac z innym lekarzem i miec pewniec czy akurat ten antybiotyk jest potrzebny.

Widze ze chorubska dalej lapia nasze marcowiatka.

Dzisiaj zadzwonilam do lekarza bo Michalek ma katar (tylko ze caly czas przezroczysty nie jest ani zolty ani zielony) od ponad dwuch tygodni no i wstal rano z kaszlem wiec zadzwonilam no i zaraz kazali przyjechac. I zbadali no i w plucach wszystko dobrze, kaszelek do poludnia przeszedl, no ale obydwa uszka lekko czerwone male zapalenie, no i jest troszke zachrypniety. Ale nie przepisala anytbiotyku na uszy bo powiedziala ze mala infekcja wiec nie trzeba tylko dala syropek i do 5 dni powinno przejsc. Juz mu dzisiaj raz podalam syrop, ma brac dwa razy dziennie, no to za pare dni zobaczymy.

Zdrowka dla wszystkich chorych dzieciaczkow!!!
 
wyskoczyły pierwsze krostki na marcelowym ciałku... na główce dwie, na biednym siusiaczku dwie i pełno na pupie co mnei baardzo martwi:-(OSPA dopadła mojego synka ale nie będe chwalić jej przebiegu dopóki nie zakonczy sie 3 wysyp.Na razie był 1.
w związku z tym przekładam jutrzejszą wizyte u alegrologa ....
aha no i siedzęw domu do konca tygodnia:sorry2:tyle dobrego:-p
 
Mila ma znowu zaropiałe oczka. Zakrapianie i zakładanie maści dzielnie znosi, choć wiadomo, że szczęśliwa nie jest z tego powodu.
Niekat, oby kolejne wysypy były nie były większe
 
Niekat zeby jak najmniej krostek miał Marcelek buziaki dla niego :-*
Biedna Milenka i znów oczka jej ropieja :-( buziaki :***
 
Niekat może lepiej że na pupie to nie będzie się drapać za bardzo. Może będzie łagodny przebieg:tak:
 
reklama
Niekat - oby jak najmniej swędzących krostek! :sorry2:

Giza - kiedys ktoś wkleił listę zabobonów ciążowych i tam było napisane, że jak ktoś się bzyka w 8 i 9 miesiącu ciążyu to potem oczka bedą dziecku ropiały... ;-);-);-)
Zdrówka dla Milenki! :-)
 
Do góry