reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PAPP-A

reklama
Betę mialam bardzo wysoką. Paapa w normie. Z racji mojego wieku ryzyka wyszły tragiczne.
Syn zdrowy, zaraz ma rok. Wysoka beta czasem jest przy problemach z tarczycą. Czasem bez ustalonej przyczyng. U mnie spowodowana była niezlośliwą zmianą nowotworową na jajniku, ktorą odkryli lekarze podczas cc.
U mnie na szczęście wszystko w porządku z wynikami🙂.
 
Mi w pierwszej ciazy wyszla grubo ponad normę. Nie miałam żadnych krwiaków ani nic. Za to taki wysoki wynik zmniejszył bardzo ryzyka pocuzg genetycznym, które tez było dobre.
 
Mi w pierwszej ciazy wyszla grubo ponad normę. Nie miałam żadnych krwiaków ani nic. Za to taki wysoki wynik zmniejszył bardzo ryzyka pocuzg genetycznym, które tez było dobre.
Właśnie mi też wyszła ponad normę bez powodu. Lekarz wyliczył wszystkie ryzyka i wszystko jak najbardziej w porządku, tzn bardzo niskie ryzyka genetyczne wyszły.
 
reklama
Betę mialam bardzo wysoką. Paapa w normie. Z racji mojego wieku ryzyka wyszły tragiczne.
Syn zdrowy, zaraz ma rok. Wysoka beta czasem jest przy problemach z tarczycą. Czasem bez ustalonej przyczyng. U mnie spowodowana była niezlośliwą zmianą nowotworową na jajniku, ktorą odkryli lekarze podczas cc.
Dziękuję za informację :).
 
Do góry