reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie na pęcherz

reklama
Objawy ciąży pojawiają się, kiedy hormon betaHCG gwałtownie rośnie - to on jest odpowiedzialny właśnie za objawy ciążowe. Jeśli miałabyś już objawy, to i testy wyszłyby pozytywne - także zrób test. Jak będzie negatywny, to ciąży niestety nie ma, a Twoje objawy mają inne podłoże.
Ja też nie miewam zapaleń pęcherza czy cewki moczowej. Przedostatni raz miałam w ciąży ponad 6 lat temu. I co, i nic, i na początku tego roku dostałam zapalenia i ciąży nie było. :) Tak to bywa.
 
Hej hej 😉
Mały update w mojej sprawie. Miałam zapalenie pęcherza, dlatego wybrałam się do lekarza i otrzymałam antybiotyk, który właśnie dzisiaj skończyłam już brać. Spóźnia mi się jednak miesiączka już 5 dni, może przez antybiotyk..może przez tą infekcję 🤷🏼‍♀️.
 
Do góry