reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

Dzagudku - nie martw sie ogrodeczek bedzie kiedys pewne ;-):-D

U nas tez bedzie skromniutko, dlatego, ze nie wiele osob znamy w Westcliff.

Upieke Torta - pewne mi G matka z Pl tez jednego wysle..I na razie pomyslow bak.

Ale pewnie jeszcze tu zagladne nie raz :tak:

Olla- ale histoia haha - juz mi sie obazek maluje jak to wygladalo:-D
 
reklama
ehhhh... zazdroszczę...:sorry2:
mnie trafia jak pomyślę o Misiaczka urodzinach, ponieważ... 6-8 mam szkołę do wieczora, myślałam, żeby zrobić w kolejny weekend, ale też szkoła i urwać się nie mogę, bo mam egzaminy
6go może uda mi się wcześniej wrócić, ale z kolei mój tata pracuje do 18, a do nas jedzie jakieś pół godz (albo i dłużej w zależności od natężenia ruchu na drodze), a Michał ok 19 jest już zawsze padnięty
no i d..., sama nie wiem, co robić:wściekła/y::angry::wściekła/y:
nikogo jeszcze nie zapraszałam, bo nie wiem nawet na kiedy
nie mówiąc o tym co i jak mam zrobić:no:
na dodatek z kasą krucho, a w tym m-cu dostanę tylko połowę wychowawczego:angry:
no to ponarzekałam:dry:
 
No my jestesmy juz po i bylo super
Urodzinowe przyjecie robilismy u tesciow w ogrodzie(to był gril), bylo mnostwo balonow 2maszynki do robienia baniek tort w ksztalcie samochodu deser z galaretki i bitej smietany ciasto miesko ,roznego rodzaju slodycze dla dzieci owoce i SŁOŃCE zdjec narazie nie mam bo ja mialam tylko kamere a zdjecia robili gosciem wiec nie wiem kiedy bede miec ale jak tylko je otrzymam to cos wrzuce.
 
Ale fajny watek!!! Dopiero teraz sie go dopatrzylam:zawstydzona/y::-D
Pycia to super ze u was juz po, no i koniecznie czekamy na fotki wiec postaraj sie prosze:szok::-);-).
My robimy przyjecie w domku. U nas o tej porze roku pogoda jest zbyt upalna i nikt by na dworze nie wysiedzial. Niezaleznie czy pod namiotem czy nie:-D. Nam akurat urodzinki wypadaja w sobote i wtedy wlasnie robimy przyjecie. Ja zrobilam zaproszenia sama i wyslalam jakis tydzien temu. Nie bedzie za duzo ludzi ale tak akurat, mysle ze okolo 15 liczac dzieci. No jakos tak...
Co do menu to jeszcze nie mam pojecia wiec prosze o jakies pomysly:tak:;-):-).

A tak wygladaja zaproszenia ktore wlasnorecznie zrobilam i musze przyznac szczerze ze jestem z siebie dumna bo mysle ze wyszly ladnie. Napiszcie co myslicie.
emmabdaybh2.jpg
 
A dla tych co nie sa zaproszeni wysylam Anouncement cards i zrobilam takie
announcementds3.jpg
 
My juz po roczku ,był grill ,balony a na końcu zimno:wściekła/y:,ale i tak było fajowo
Livcia chwyciła kielonek i nic innego ja nie interesowało:-D
A najwazniejsze ze bylismy wszyscy razem
 
reklama
Ale niezłe imprezki się szykuja:tak::-):laugh2:
Dobrze, że my jesteśmy jako jedni z ostatnich, będziemy mogli coś podpatrzyć:rofl2:

Monia bardzo fajne zaproszenia:tak:
 
Do góry