reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

reklama
Olla super sukienusia:tak:
przepisów zawsze szukam na "wielkim żarciu" nie pamiętam adresu strony, ale jak wpiszecie w przeglądarkę to wyskoczy. tam mają sporo przepisów na potrawy dla dzieci, ciasta itd itp:tak: (ludziki wpisują komentarze i jak coś jest nie tak np z proporcjami, to też można się dowiedzieć)
a ja chciałam wam się pochwalić fragmentem prezentu dla Misia:tak:
 

Załączniki

  • DSC00272.JPG
    DSC00272.JPG
    20,1 KB · Wyświetleń: 113
Uooooooo:szok:Kachasku!Az trudno uwierzyc ze sama takie cudenka robisz...naprawde prze prze:-)przepiekne!
 
kachasek ale zdolniacha z ciebie!!!!!!!!!!!!:tak:

olla-sukienka super bedzie wygladała jak mała baletnica.!!!!!!!!!!!!w takich mometach załuje ,ze Miki to nie Monisia.

monia-zaproszenia super.

pycia-fajny pomysł z bankami mydlanymi,a kto je robił?
 
aaa zapomniałabym - chyba zaczyna się układać i chyba zrobimy małe przyjęcie dzień po urodzinach Misia:tak: nie mam zaliczeń w tym dniu i urwę się wcześniej ze szkoły:-) tylko teraz w takim razie mam sporo do przemyślenia (bo niby mieszkanie nie jest malutkie, a właściwie nie ma gdzie siedzieć, tzn na czym:dry:)
dzieciaczków żadnych poza Misiem nie będzie, więc odpadają kombinacje menu "dziecięce" i "dorosłe"
jakiego rodzaju torty będziecie miały? tak, żeby roczniak też mógł spróbować swojego torta, bez rewoluji żołądkowych czy jakichś innych (szopka pewnie ten problem masz z głowy, bo Czaruś dostanie świeczkę do skonsumowania;-):-D:laugh2: jak w ogóle Czaruś po tych kulinarnych nowościach? mam nadzieję, ze dobrze)
 
Tak Kachasku nic mu nie było po wczorejszym poczęstunku ;-):-D A przed chwilą zjadł cichaczem ciastko czekoladowe, pewnie bym się nawet nie dowiedziała o tym gdby nie to że zapomniał umyć buzię i rączki :-D
U nas imprezy będą dwie a nawet trzy - po prostu nie możemy wszystkich zaprosić jednego dnia do siebie, bo nie mamy miejsc noclegowych a rodzinka jest z daleka, więc wymyśliliśmy że imprezy ogródkowe będą u obu babć na wyjeździe, a w domu mała imprezka dla lokalnych ciotek. Torty będą dwa - jeden autorstwa mojej siostry śmietanowo-malinowy w kształcie autka, a drugi chyba sama zrobię czekoladowo-wiśniowy z bitą śmietaną jak zwykle z tajemniczą ozdobą :-p
 
Aż dreszczyków dostałam jak tak czytam. Też już sie u mnie włączyły emocje.
Do urodzinek mamy jeszcze 3tygodnie, ale już też myślałam co i jak zorganizować.
Podoba mi sie pomysł z grillowaniem. Co prawda nie mamy ogrodu ale teściówka ma działkę cudną niedaleko.
Monia12 chyba odgapię własnoręcznie zrobione zaproszenia. Są śliczne.
Kachasku a twojego cudeńka już nie zgapię bo takich zdolności nie mam. Pikne, pikne. Podziwiam....
Olla sukienusia prześliczna. Ja Zuzanki raczej tak nie wystroję, bo ona tylko raczkuje, wiec kiepsko tak po trawie w takiej kiecce. Chociaż marzy mie sie by tak ją ubrać. Sukieneczke mamy jeszcze z naszego ślubu. Wtedy była dużo za duża a teraz byłaby w sam raz. Hmmmm....
 
reklama
Jejku dzieki dziewczyny! Kochane jestescie!!
Anielap nie ma sprawy, mozesz nawet zrobic identyczne, w koncu nie mieszkamy kolo siebie:-D:szok::-D
Olla dzieki za komplementy, sluchaj dawno cos Amelki fotek nie wklejalas co? Moze bys nam sie pochwalila na zamknietym???
Gusia00 dzieki sliczne!
Toska dzieki dzieki dzieki!!!!

Wiecie mi milo mi ze wam sie podobaja bo strasznie sie natrudzilam by zrobic je tak jak sobie wymarzylam i jestem z siebie dumna:zawstydzona/y::tak:;-). Wiecie najpierw w planie mialam by je zamowic ale jak mi rzucili 150 dolcow to stwierdzilam ze za to moge kupic malej prezent a nie wydac tyle kasy na zaproszenia. poza tym trzeba bylo zamowic w wielgachnych ilosciach 50 albo wiecej a co ja bym z tym zrobila???:-:)wściekła/y: Przeciez nawet jakbym zaprosila osobno kazdego czlonka rodziny:-D to i tak tu by sie nie nazbieralo 50 czy sto osob. No i tak wlasnie stwierdzilam ze jak czlowiek czegos nie zrobi sam to poprostu nie jest zrobione wcale albo zle...
 
Do góry