reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

Ojjojoj i mi się udziela Wasz entuzjazm imprezowy:tak: Imprezka będzie u moich rodziców w ogrodzie, dzisiaj moja mama stwierdziła, że KONIECZNIE muszą do urodzin zakupić taki namiot ogrodowy, będzie grill na pewno, myślałam żeby do tego namiotu baloniki poprzyczepiać, no i czapeczki dla wszystkich gości (będziemy wyglądać jak banda debilów:-D) Musze o tych bańkach pomyśleć...no i szampan dla dzieci musi być- dla wszystkich. Nie jestem za alkoholem na takiej imprezie.
 
reklama
ja taka zdolna nie jestem, więc zaproszenia kupiłam najanormalniejsze w swiecie

Imprezke robimy w domu w stylu szwedzki stół, bo nie mam 12 krzeseł :-D
Zamówiłam równiez mszę za Frania.
 
Kurczę, u mnie to za wiele osób nie będzie, bo nawet chrzestni pracują tak, że nie dadzą pewnie rady. Chrzestny od 8 do 22 codziennie - w końcu prowadzi własny biznes i musi dbać, a Chrzestna jest szefową w knajpie i jak pojedzie do pracy na 10 czy 11 rano to do domu zjeżdza o 1szej w nocy albo lepiej. Zresztą od Gwiazdki się do nas wybrać nie może.:baffled: Co do alkoholu, to też jestem przeciwna, bo to dziecięca impreza, ale myślę że szampona za zdrówko trza wypić, ewentualnie po piwku dla koneserów. Natomiast żadnych mocnych alkoholi nie budziet. Zresztą, jak ktoś przyjedzie z dalszej rodziny, to i tak będzie zmotoryzowany i pić nie będzie. A rodzina od mojej strony to 100% abstynenci więc i tak nic nie będę stawiać.
 
A u nas Margarita bedzie bo to takli slaby drink letni (u nas wielkie upaly) wiec dla ozezwienia i kazdy lubi:tak:;-):-) No i ladnie wyglada w szklaneczkach wiec bedzie wygladalo "wymyslnie".:-D:tak:;-)
 
No wiecie, jakiegoś drinka czy szampana to spoko. Miałam na myśli chlanie wódy :szok::no:- odpada. U nas będzie jednak tylko szampan dla dzieci.
Kachasku pokaż mężowi nasze wypowiedzi to może zmieni zdanie:tak:
 
U nas był szampan dla dzieci i dorosłych i słaba wódeczka na rozgrzanie bo było zimno-ale kulturka
 
Goska to super! ja mysle ze po malym drinku nie zaszkodzi, wazne by ludzie nie byli spici:szok::-D
 
reklama
Do góry