reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

U nas alkohol bedzie ,szampanik na toast a potem jakies
drineczki i owszem,goscie na poziomie i nie pija na umor.

Sukienusia urodzinowa juz doszla!Boska jest tylko ze do ziemi i raczkowac ni jak sie da...mam nadzieje ze Amelka zacznie chodzic samodzielnie do tego czasu....
 
reklama
Fajny ten wąteczek, my na roczek jedziemy do Polski, i też na działeczce robimy. Alkoholu ja najchętniej bym nie kupowała (na chrzest też nie chciałam w końcu zgodziłam się na wino ) ale mąż na pewno bedzie chciał chociaz symbolicznie.
Monia te zaproszenia to śliczne, ja nie miałabym czasu żeby to przygotować więc tak jak Isztar kupiłam gotowe, z Kubusiem Puchatkiem:tak:. Kreacji mam już kilka dla Laury tylko bede musiała się zdecydować którą jej założyć, pewnie będzie to troszkę zalezało od pogody.
Olla Amelka cudnie będzie wygladała w tej kreacji :-).
 
My kupiłyśmy też suknię na wielki dzień.
Oto ona:
NEXT R.6-9MSC EXTRA SUKIENKA FIOLETOWA DLA MODNISI (368578569) - Aukcje internetowe Allegro

Mam nadzieję że będzie ciepło i będę mogła jej ją założyć.

Tak w ogóle to muszę zacząć akcję "allegro" ale w drugą stronę.;-)Mam trochę rzeczy do sprzedania i muszę się w końcu za to wziąć i uluźnić trochę pokój bo przyda się miejsce na następne rzeczy - rowerek i wózek-parasolkę.
A tak przy okazji, w końcu kupimy rowerek Magdzie w sklepie z zabawkami koło nas. Znaleźliśmy bardzo fajny, solidny i wyglądający lepiej niż te na allegro (wygląda bardziej jak mały skuterek). Przy okazji odkryliśmy, że tak naprawdę dziecko trzeba do takiego rowerka przymierzyć. Jak oglądaliśmy różne rodzaje w tym sklepie, to niektóre rowerki miały siodełka za wysoko w stosunku do tego zabezpieczenia w biodrach i np. Magda tak się wychylała sięgając do jakiś przycisków, że jak nic by mi wypadła.:szok:
 
Dziagudku sliczna ta sukienka!Z NEXTa mozna cudne ciuszki dla dziecka kupic...cana tez extra!!!

Ja tez mam mnostwo gratow do sprzedania tylko jakos czasu brak,bo to fotki trzeba pstryknac,pomniejszyc,wkleic,opis zrobic...potem caly czas reke na pulsie trzymac,a tak w ogole to ja lewa z kompa jestem i tak cod ze na BB sobie radze:-):-p
 
śliczna sukienusia :-) ja chyba też kupię Maksowi sukeinkę na roczek ;-):-D takie śliczne są :tak:
 
jola ostatnio proponowałam Miśkowi sukieneczkę na roczek:tak::-D:laugh2: nie mówił, że nie założy;-):-D

skończyłam prezent dla Misia i chciałam go wam pokazać (nie ma jak skromność i samokrytyka, ale nie mogę się oprzeć i wam nie pokazać;-))
wiem, że teraz tego nie doceni, ale zachowamy i będzie miał pamiątkę:tak:
 

Załączniki

  • książka.JPG
    książka.JPG
    65 KB · Wyświetleń: 64
Ja tez mam mnostwo gratow do sprzedania tylko jakos czasu brak,bo to fotki trzeba pstryknac,pomniejszyc,wkleic,opis zrobic...potem caly czas reke na pulsie trzymac,a tak w ogole to ja lewa z kompa jestem i tak cod ze na BB sobie radze:-):-p
aaaaa to zupełnie tak jak ja :-D
Dzagud, cudna sukienka. Fajnie mieć córeczkę i tak ją ładnie ubierać. Ale Wojciowi też coś ładnego kupimy no roczek :tak: Teraz przeczytałam posta Jolki hehehe może my też sukienusię kupimy - faktycznie przesłodkie są a chłopakowi to się nie poszaleje spodenki i koszulka i wsio :sorry2:. No my rowerek zamówiliśmy u moich rodziców i pewnie z Wojciem pójdę i z mamą kupić to go przymierzymy.
Kachasku, piękna pamiątka, naprawdę... kiedyś przyniesie Misiowi dużo wzruszenia.
 
Kachasek, nie chcę się powtarzać, ale kurczę jesteś debeściara! U nas to takie rzeczy w sklepach ino widziałam, robione "maszynowo" i dla mnie to szok że sama to zrobiłaś.:tak:Ja to nawet bym nie wiedziała z której strony to zacząć robić.
 
kachasku jestem pod wrażeniem :tak: Może pomyśl o rozszerzeniu działalności - mam wrażenie, że lepiej byś na tym zarobiła niż w dotychczasowej pracy :tak: Btw - gdy kupowałam szatkę do chrztu (ręcznie robioną - z Allegro) to dziewczyna dziergająca je powiedziała, że już od dość dawna tylko z tego się utrzymuje i ledwo daje radę z realizacją zamówień - robi do kilkudziesięciu tygodniowo. To daje naprawdę fajną kaskę, więc może i Ty pomyśl o takiej formie pracy? Ja strasznie żałuję, że mam dwie lewe ręce...
 
reklama
A ja zrobiłam zaproszenie. Też chciałam się tak skromnie pochwalic, choc do rękodzieła Kachaskowego bardzo mu daleko.
Kachasku jesteś naprawdę przezdolna!!! Cudna ta karteczka.​

Zuzia urodzinki ma dopiero za dwa tygodnie a juz obdarowana prezentami. Różowiutki cukierkowy rowerek i plastkiowa składana piaskownica (rewelacyjna zresztą).​

A oto moje zaproszenie:

Na odwrocie wierszyk:​

Minął właśnie roczek cały,
Odkąd jestem na tym świecie,
Chociaż byłam całkiem mała,
już urosłam-pewnie wiecie.
Więc zaprosić pragnę Was,
Bo urodzin przyszedł czas.


15 czerwca 2008r. o godz. 14

Zapraszam Was na Moje Pierwsze Urodzinki, które
świętować chciałabym z wesołą minką,
wraz z moją wspaniałą rodzinką
Zuzia *****
 
Ostatnia edycja:
Do góry