reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Bylam dzis w teatrze Rampa na przedstawiewniu Stanoli. Baaaardzo mi sie podobalo,super!!! Serdecznie polecam Dziewczyny! Ola pieknie tanczyla i spiewala, naprawde bylam w szoku jak zdolna mamy kolezanke. Po przedstawieniu poznalam tez malego aniolka- sliczna Amy, alez cudowna z niej kruszynka!!!!!! :) :) :)
 
reklama
witam wszystkie boomowiczki a w szczegolnosci Anusie Kanusie
ktora w rzeczywistosci jest jeszcze ladniejsza niz na zdjeciu a jaki ma sliczny brzuszek a do tego figurka zachowana nie nagannie
Gratulacje moja droga slicznaie wygladasz!!!

na wstepie chcialam bardzo goraca podziekowac za mile slowa oraz za skorzystanie z zaproszenia bylo mi bardzo milo ??
niestety zlapalam dzis Rota virusa wiec caly dzien puszczam pawie ze tak powiem czuje s ie strasznie chodze w masce zeby ewentualnie nie zarazic amy bo bedzie dramat
nie wiem jak juytro poradze sobie w teatrzenaprawde obawiam sie tego bo ja to ledwie na oczy widze .....ale trzeba byc twardym a nie miekkim

hihi
pozdrawiam wszystkie panie i uwazajcie na wirusa

papa
 


na  wstepie chcialam  bardzo  goraca  podziekowac za mile  slowa oraz  za  skorzystanie z zaproszenia bylo mi bardzo milo ??


zamiast ?? milo byc !!



 
Bardzo dziekuje za komplement Stanolu ;D...

Ale przede wszystkim to wracaj szybciutko do zdrowia kochana, trzymamy kciki, zebys dala rade w teatrze mimo niedyspozycji, no i zeby Amy sie uchowala z dala od wstretnych wirusow!!!
 
Dziewczyny!!!
Co tu tak cichutko sie zrobilo. Co slychac w Naszych Mieszanych rodzinkach, jak rosna Wasze dzieciaczki, jak dojrzewaja brzucholki???

Ja powoli zblizam sie do porodu i troszke sie lekam.... Ale mam nadziej, ze wszystko bedzie OK, musi byc!!!


in every life we have some trouble,
when you worry you make it double
don't worry, be happy ;D :laugh: ;D :D ;D :laugh:

Pozdrawiam Was wszystie, Waszych ukochanych i przede wszystkim najmadrzejsze na swiecie, bo w wiekszosci minimum dwujezyczne Malenstwa!!!!
 
czesc dziewczyny , troszke ucichlo , ale przeciez tylko na chwilke ;D
bardzo zaluje , ze nie widzialm przedstawienia stanoli , naprawde mialam ochote gdzies pojechac wyrwac sie , bo musze przyznac , ze czuje sie zmeczona , a to dopiero poczatek :) moze bede miec okazje nastepnym razem :)
u nas narazie wszystko ok , zero nudnosci , wilczy apetyt , troszke zmeczenia i czasami totalna niechciejka ale pozatym super, tatus juz zaczol mowic do jeszcze plaskiego brzuszka po francusku :laugh: zeby malenstwo juz teraz przyzwyczajalo sie do jego glosu i innej mowy :laugh:
anusia tobie juz tak niewiele zostalo , napewno sie niepokoisz , ale chyba nie masz czym , zuza i ty zdrowe jestescie i tatus tony bardzo was kocha wiec wszystko musi sie udac :laugh:
buziaki dla wszystkich
stanola daj znac jak bedziesz w kraku , Amy jest taka slodka z tymi skrzydlkami , ze nie moge sie powstrzymac , zeby nie wziasc jej na rece ;)
 
Moje Drogie Dziewczyny!!! ;D

*
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzę wam zrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i w okół pełno życzliwych ludzi.​

Ania, Suzanna i Tony
 
Mikolaja bogatego
sniegu bielutkiego
choinki pachnacej
gwiazdki blyszczacej
minimum stresu
i maksimum radosci
i tyle szczescia ile karp ma kosci

zyczy Karolina z Alim i Emrusiem
 
reklama
no i po swietach a tu dalej pusto i cicho!!!Co tam u Was dziewczyny slychac?????JAk sie macie?JAk sie czujecie?przesylam zdj robione 3dni temu w 20tygodniu i 2dniu ciazy:)
 
Do góry