reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Witam was dziewczynki! Ja takze mam meza z zagranicy:) Pochodzi z Portugalii. Podobnie jak u Ani-nasze dzieci beda sie uczyly 3 jezykow. Na poczatku ta wizja nie miescila mi sie w glowie, ale teraz nawet mnie to cieszy i nie martwie sie tym. Z carlosem jestem juz 3 lata, malzenstwem jestesmy 3 miesiace. Pozdrawiam serdecznie!
 
witam wszyskie boomowiczki!!
w koncu po dlugich zamganiach dotarlam w koncu na moja ukochana strone .............przez dlugi czas nie maialam dostepu do netu .zwariowac mozna bo chyba sie od netu uzaleznilam .............
a przezde wszytskim od naszej strony .....
na wstepie gratulacje dla anusikanusi
zuza jest sliczna a co do wloskow perzebija wszytskie malenstwa ktore widzialm .jest poprostu.SLICZNA..........
widze ze pozostale malenstwa rosna i rosna jak na drozdzach ..
agniEcha twoj chlopczyk taki duzy juz a jaki fajna ........mmmmmmmmmale sie za wami baki stesknilam


blondi GRATULACJE ,,,,, SLONECZKO TA TWOJA EMILUNIA

MARGARITA WITAMY

bardzo dziekuje tez Coffe za udostepnienie telefonu do karoliny .......bosko
przynajmniej mam tu z kim rozmawic i niedlugo zorganizujemy sobie spotkanko ..................

kochane tak jak wiecie jestem w RPA..........z moja kochana coreczka i moim fantastycznym mezem ...............i co jest cudownie ......przyznaje ze mialam wiele obaw co do mojego przyjazdu tu i pobytu, ale naszczescie kazdy dzien przynosi mile niespodzianki i coraz bardziej jestem szczesliwa ..............
nasze malzenstwo jak nigdy dotad nie bylo tak wspoaniale jak jest teraz ....i Amy bardzo dobrze sie tu zadomowila,mimo tego ze poczatek jej pobytu byl bardzo ciezki dla nas, gdyz Amy miala obustronne zapalemnie pluc- biedactwo, a do tego miala zabkowanie -6 zabkow naraz ...................dramat ..
naprawde bylo ciezko, a do tego nie mailam swojej pediatry wiec musiala chodzic i szukac lekarzy- naszczescie medycyna tui jest na wyskoim poziomie wiec poradzilismy soebie szybko z paskudnym chorubskiem ......wiec amy po niestety dawce antybiotyuku .......wroila do formy
pogoda jest cudowana.slonce tem. 26-30 stopni wiec siedzimy caly czas na zewnatrz, duzo jestesmy na spacerach i na sloncu ..............jest naprawd swietnia a dotego mamy nasz maly koncik ..nasze mieszkanko z ogrodkiem, o kotrym zawsze marzylam ....................szkoda ze niemam tak czestego kontaktu do netu .......to jedyny minus ....ale juz w krotce zalozymy sobie stale lacze to bede z wami kobietki w stalym kontakcie
piszcie co u was bo glodna jestem wiesci od was calujemy i pozdrawiamy was wszystkie
pa olamy
 
oj dawno juz tu nie byalm!Gratuluje Blond coreczki:):):):)
oj ja tez sie martwilam jezykiem, ale juz tak nie przezywam mocno, po prostu bedzie dziecko na poczatku moze pozniej mowilo, ale za to, jak tylko sie uda, nauczy sie 2/3jezykow na raz!!czy to nie jest wspaniale?ostatnio sama sie zastanawiam czy nie kupic jakiegos kursu urdu, bo jak ide z mezem do jego rodzimy, to wszyscy mowia w urdu!!!!!jak mnie to denerwuje!!!orzeciez znaja ang, to w mojej obecnosci powinni rozmawiac po ang!
ostatnoi sluchajcie pojechalismy do cioci i wujka Meza i po jakichs 2godz nierozumienia i nudzenia sie....zasnelam. ale przypal ::) no ale to nic, kobiecie w ciazy mozna:)::)) ;D
pozdrowionka!!
 
Stanolu, witamy serdecznie!!!

Tak sie ciesze, ze u Ciebie wszystko OK, napisz cos wiecej o zyciu w RPA jak znajdziesz chwilke ;)

U nas roznie bywa, ciezko czasem, Zuzia bowiem swiata poza cycem nie widzi a ja czuje sie jak krowa mleczna tudziez smoczek na zadanie a nie kobieta czasami... Wyrzucam sobie ze nie daje sobie rady, ze nie jestem perfekcyjna matka- a ja zawsze we wszystkim dazylam do perfekcji...

Musze sobie z tym wszystkim jakos poradzic, poukladac...

Tamaruniu- ja Cie swietnie rozumiem, wiem co to znaczy "siedziec jak na tureckim kazaniu" ;D.

Sprobuj sie podopominac o swoje prawa, niech sie wysila i mowia przy Tobie po angielsku, come on...
 
oj Anusiu!Juz nieraz sie domagalam!ale to nie pomaga!Musze byc cierpliwa!i moze malymi kroczkami?no i wsumie ten pomysl z nauka urdu tez nie jest glupi:):):):)

Anusiu!Rozumiem, ze jest ci ciezko, tym bardziej, ze jestes bez meza, ztzn z dala od meza!Ale jestem pewna , ze jestes swietna mama!No nie wymagaj od siebie nie wiadomo czego!aczkolwiek cie rozumiem!bo jak polozna na szkole rodzenia powiedziala, ze jak dziecko spi to i mama niech odpoczywa, to ja sobie pomyslalam, tak?a co to ja jestem taka slabiutka, ze posprzatac nie bede dala rady?a potem sobie pomyslalam , ze w smuie lepiej dac sobie prawo do tego, ze moge byc zmeczona:):):)
alezem sie nawymadrzala ;D ;D

Glowa do gory!!jestes na 100%extra mama!!!!!!!!
 
pewnie, ze nauczyc sie nowego jezyka nigdy nie zaszkodzi ;D, ja musialabym oprocz tureckiego ktory juz z grubsza rozumiem nauczyc sie tez arabskiego bo pol roddziny meza mowi w tym jezyku- maja firme i mieszkajja w Arabii Saud. Np tesciowa woli mowic po arabsku niz turecku :-[ zwlaszcza przy mnie....
 
reklama
Witajcie mamcie i mamusie :)
Mam na imie Ewa mieszkam w Londynie od 3,5 roku
pochodze z Ladka Zdroju - wiec z malego do duzego Ladka :))
12 tydzien ciazy:) w co ciagle nie moge uwiezyc - ale ciesze sie ze moge sie podzielic
moimi strapieniami, bolaczkami i szczesicem przeogromnym jakim jest moja fasoleczka
narazie przeczytalam kilka galazek z Rodzinki z zagranicy (pary pol-zagr, potem mamy z UK , potem spotkania londyn itp) - i po 3 godzinach jestem zmeczona i nie wiem gdzie sie przykleic hi hi hi

ale zdazylam sie juz zapoznac z kilkoma osobami - czytajac ich wypowiedzi
i musze przyznac ze tu jest bardo cieplo i milo

GRATULUJE wszystkim mama pieknych brzuszkow i dzidziolkow

pozdrawiam wszystkie cieplo i serdecznie
:-* :-* :-*

i nie wiem jak wstawic pasek i zdjecie ikonki
ale za to wkleilam brzuszek pa
Ewa
 
Do góry