reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paszport niemiecki

Tak jak pisze Kama
wyrobilam sobie paszport na ten nie wazny papier nie robili problemow :tak:
mowili ze on jest wazny niby caly czas,i nie traci waznosci choc u mnie data byla juz nie wazna ale to ma sie niby na cale zycie :tak: Zadzwon najlepiej do konculatu powiedza ci dokladnie co i jak :tak:
 
reklama
Witam was serdecznie
smile.png

Razem z meżem zastanawiamy się czy wyjechać do Niemiec na stałe czy pozostać w Polsce.Może zacznę od poczatku mamy 7 letnią córeczkę, która właśnie zaczęła naukę w klasie pierwszej ja niedawno dostałam papiery potwierdzające pochodzenie Niemieckie. Proszę mi powiedzieć, jak wygląda sytuacja na miejscu,jeżeli zjawię się w Niemczech, jak długo muszę czekać na mieszkanie socjalne?Czy muszę je sama znaleźć?Czy podstawą dostania mieszkania socjalnego jest wcześniejszy meldunek? Jak wygląda sprawa z pracą w Niemczech dla Polaka?Nie znamy języka niemieckiego, . Na początku wiem, że nie będzie łatwo, będziemy musieli skorzystać z pomocy państwa. Proszę o odpowiedź.Sama już sie w tym wszystkim gubie nie wiem od czego zacząć i czy w ogóle wszystko zaczynać? Proszę o jakiekolwiek rady z góry dziękuję i pozdrawiam.

 
Do góry