reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witaj agamir

Ja jestem z Wawy... a termin mam wg kalkulatora BB na 20 października... W piątek idę na pierwszą wizytę więc wtedy upewnię się co do terminu...
 
reklama
Witam Cie serdcznie Moniu. Ciesze sie ze jestes z Warszawy. Mysłałas juz o szpitalu gdzie chcesz rodzic? Jakiego lekarza wybrałas?;-)
 
Wybrałam dr Cierniaka z LIMu... dużo się zastanawiałam jednak zapisałam się do niego zupełnie w ciemno... Po pierwszej wizycie zdecyduje co dalej... Nad szpitalem jeszcze nie myślałam... A Ty? Byłaś już na pierwszej wizycie?
 
Z pierwsza koło 20 tc, Laurunie gdzieś 17-18 tc(musiałbym dokładnie sprawdzić) Ale ja mówie o takich typowych pukanich nie motylkach. Bo takie Motylko to jakoś 2-3 tyg wcześniej:)) Ale z tym jest różne. Znam takie które i w 12 tyg czuły:szok::tak:
 
Moni ja juz byłam na 2 wizytach i miałam usg. A teraz mam kolejne usg na 27.03 bo bedzie to juz 12 tydzien a nastepenie kolejna wizyta.
 
Ja chodze co Centrum Damiana do d. Raczynskieg. Jak na razie jestem zadowolona z niego. OD pierwszych dni namawial mnie na zwolnienie lecz na razie nie korzystam
 
te przesady naprawde nie swiadcza o ty co sie urodzi bo ja w poprzedniej ciazy mialam zachcianki na slodkie i urodzil sie synek!!!
ja na pierwszej wizycie teraz w tej ciazy mialam robione usg normalne i dopochwowo;)), ale to byl zaledwie samiutki poczatek, teraz mam wizyte 11.03 i juz bedzie konkretnie widac wszystko co powinno byc widac w 8 tyg ciazy.
obecnie nie wymiotuje, ale poprzednie strasznie, przez 3 mies. teraz, zeby tego uniknac lekarz nie zalecil mi, abym zarzywala witaminy dla kobiet w ciazy, bo powiedzial, ze jak bede je brala to na 100% beda wymioty, tylko folik biore i jest ok!!!
 
reklama
Witam! A ja jestem juz mamusia, mam 16 miesiecznego synka, ktory urodzil sie 21.10.2006, a teraz czekam na moje drugie malenstwo i tak samo jak za pierwszym razem bardzo sie ciesze i bardzo obawiam doslownie wszystkiego;))
 
Do góry