reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ja za ciuszkami i innymi rzeczami dla dzidzi to mysle ze zaczne sie rozgladac dopiero w lato, bo po pierwsze nie mam miejsca na to na razie, a po drugie jakos tak na razie jeszcze nie chce nic kupowac, zeby nie zapeszac. A u mnie była kolezanka i sobie pili z Patrykiem whisky z colą, a ja soczek jabłkowy :-) Kolo 24 dopiero poszła, wiec weszłam na chwile do was, a teraz uciekam do lozeczka. Wy pewnie juz słodko spicie :-D hi hi hi
Dobranoc dziewuszki - mamuski :-)
 
reklama
Pierwsza:szok::szok::szok::-D

Witam sniadankowo;-)
Aura za oknem tak mnie zdołowała ze nic mi sie dzis nie chce:zawstydzona/y: Ogarnełam chatke i chyba sie legne z kocykiem przez TV. A co poźniej to sie zobaczy:zawstydzona/y:
 
I ja również witam, ale pracowicie...śniadankowo było wcześnie, dużo za wcześnie. Ostatnio nie chce mi się rano wstawać mam ochotę spać do 9 przynajmniej.
 
Czesc dziewczyny ja ostatnio malo zagladam ale to przez chorobe:wściekła/y: wczoraj
w ciagu dnia juz bylo lepiej ale od wieczora w prawdzie nie mam wymitow tylko
raz wczoraj wymiotowalam ale nie wiadomo czy od dziecka czy od tej grypy
zoladkowej ,nie mam juz biegunki ale od wczoraj boli mnie zoladek od wieczora
do teraz mnie strasznie boli :wściekła/y:.Jem tylko pol apapu a pozniej znow biore pol apapu
i nospe ale nadal boli :wściekła/y:.Do lekarza ogolnego nie wiem czy isc bo taki ogolny to na bol zoladka chyba nic mi nie przepisze:no:.

Aha i wczoraj troszeczke juz 4 raz w tej ciazy plamilam:no: i poszlam
do ginekologa do przychodni i dzidzia machala mamusi raczka :-) i usg
mialam pierwszy raz robiony przez brzuch :-) nie wiem czy juz wczoraj wam
o tym nie pisalam jak tak to wybaczcie ale jestem juz zakrecona:wściekła/y:.

Chce mi sie jesc ale nie moge bo zolad boli:wściekła/y:
 
Witam i ja w ten pochmurny dzionek. Mi tez się nic niechce, ale odkładałam prasowanie przez ponad 2 tygodnie i mam już sporą kupkę no i w konsekwencji nie mam gdzie kłaść następnych ciuchów do prasowania więc już dziś muszę się za to zabrać a sporo tego jest:szok::szok::szok:. Nie lubię prasować i obierać ziemniaków:no:
 
Hej dziewczyny.

Po 2 tygodniach przerwy rana gadałam z klozetem...a już miałam nadzieję, że to koniec...

Pogoda faktycznie nie zachęcająca ale chyba jest ciepło wiec nie jest źle.

Czarna co popwiesz na wspólną kawkę dzisiaj??
 
Kaka 82 Ty mnie lepiej nie strasz. A tak się cieszyłam, że mnie już puściło, a teraz przez to co napisałaś zasiałaś mi ziarenko niepewności :-(
no, ale mam nadzieję, że już te paskudne dolegliwości nie wrócą!!!! :-)

Pozdrawiam z pochmurnego Lublina.
Dzisiaj drugi dzień w nowej pracy....
 
reklama
Hej dziewczyny...
A ja dzisiaj niezbyt miło zaczynam dzień bo z plamieniami-wprawdzie słabiutkie ale są... Do lekarza już się nie dostanę- poczekam jeszczę troszkę i w najgorszym wypadku pojadę do szpitala... Tak bardzo się boję... :-(

 
Do góry