reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hej dziewczyny wy jak zwykle naprodukowałyście stron, a niemam czasu nadrobic:-(powiem tylko ze byłam dzis u gina, ale niemiałam USG, mam bakterie w moczu:-(i musze brać urinal, co do moich kolek pod łopatką to od kręgosłupa, przejdzie jak urodze:-(wiec musze sie męczyć. USG mam 10 moze w koncu dowiem się co nosze pod serduszkiem:tak:pozdrawiam ide sie uczyć:-(ale mam lenia
 
reklama
Agamir i ja dokładam się do gratulacji:)

Ewela wiele mam ma bakterie w moczu i z dzidzią wszystko ok. U Was też tak będzie:tak:
 
Ewela bedzie dobrze a bakteriami sie nie martw podobno to w ciazy normalne :tak:

Minisia nio mnie az tak nie boli i mam nadzieje ze nie zaboli.

Moj M poszedl mi do gina po te zaswiadczenie na prawko ja poszlam z nim ale
po drodze sie wrocilam bo cos mnie gniotlo na samym dole brzucha i jeszcze przechodzilo na odbyt i jak ruszalam nogami to troche bolalo wiec nie szlam dalej bo to jednak kawalek jest :crazy:.
Dzis po truskawkach to mi sie wczystko w zoladku i brzuchu przelewa i jakby cos mi na zoladku siedzialo:crazy:.Cos mnie gniecie w tym zoladku ale jak leze to jest o wiele lepiej choc troche boli.Dzidzia dzis po truskawkach aktywna wiec sie nie martwie :tak:
 
Dorotko uważaj na siebie i dzidzi - dużo wypoczynku.

Ewela - na szczęście dostałaś lek i mam nadzieję, że już niedługo będzie po tej wstrętnej bakterii.

Agamir teraz po spacerku to maluszek i ukołysany i dotleniony lepiej.

A ja znów złapałam lenia :-D:-D:-D nic mi się nie chce.
Leżę i objadam się truskawkami.
Pogoda super i chciałoby się wybrać na rower ... niestety nie można.
Za to spacerki są wskazane.
Miałam robić sałatkę warzywną, ale jakoś nie mam weny do tego.
Jak nic leń wkradł się i tyle ... a obiecałam meżulkowi, że jak wróci z pracy to zje.
Może jutro ... chyba wybaczy swojej uroczej żonce ;-):-D
 
magdziunia ja też nie jeżdze rowerkiem bo się boje ale np.moja kumpela jeździła całą ciąże i nic jej ani dzidzi nie było!!ale ja nie zaryzykuje
 
Dorotko te kopniaki na dole brzucha sa jak najbardziej normalne. Macica od dolu rosnie w gore pod pepek a potem jeszcze wyzej.

Agamir GRATULUJE!!! :))
 
Dzieki K@siek :-) moja dzidzia i kopie tez czsem wyrzej tak na srodu brzucha ale najczesciej
na samym dole zaraz nad koscia :-)

Madziu ja uwazam na siebie jak tylko sie da :-)
Mam nadzieje ze twoj M wybaczyl ci wczoraj tez brak salatki hihih :-)

Ja juz wstalam bo zjem sniadanie i niestety autobusami musze jechac do jastrzebia aby
przesunac ten egzamin bo jutro mialam go miec :-)
Niestety musze sie tluc autobusami i chce jechac po 8 jak jeszcze nie ma takiego upalu
A najlepsze jest to ze ja kompletnie nie wiem jak tam zajechac i chyba 2 autobusami bede musiala
jechac ale nic pozostaje mi sie tylko ludzi pytac.Mam nadzieje ze ludzie beda wyrozumiali dla ciezarnej hihihhi.
Napisze jak wroce :-)
 
Bo wiecie co moja dzidzia od kilku dnia kopie mnie wlasnie tam bardzo nisko:rofl2:
czasem jak chce zobaczyc kopniaki to musze nawet majtki troche na dol dac bo inaczej nie zobacze.Nie wiem czy to dobrze ze dzidzia kopie tak na dole .Czasem sie jej zdazy kopnac wyrzej ale nawet nie siega do pepka nie wiem moze tak ma u mnie to byc.
Moze ktoras tez ma takie niskie kopniaczki ??????????

.
Moja Laura i teraz smerfik tez kopią tylko w podbrzuszu. Tak wiec wsio jest ok:tak:
Witajcie - uff ... upał niemiłosierny, ale siedzę w domku i się relaksuję.
Wstawiłam pranie z pościelą i leżę.
Rano byłam u ginekologa - wyniki dobre i ja też ok wyglądam.
To dobrze :-)
Za to :szok::szok::szok: moja waga ... matko huto prawie 6 kg na plus już.
No i jak tak dalej pójdzie, to ... :szok: trzeba będzie lodówkę dwrzwiami do ściany ustawić :-D:-D:-D
Ale co ja poradzę, że apetyt mam.
Co prawda w sobotę byłam na weselu i naprawdę nie żałowałam sobie.
Ale koniec trzeba przystopować.
Dziewczyny miłego popołudnia życzę Wam.

Dorotko cieszę się, że już lepiej i spokojniejsza jesteś.
Faktycznie to więzadła rozciągające się. Teraz macica bardzo szybko się rozrasta i stąd ból.
A ten koktajl to pychotka - ja pójdę później po jogurt i też zrobię ... a co ;-)
Hehehe madzia spoko ja na ostatniej wizycie miałam 5+ tzn od początku ciazy liczyć. Teraz tez pewnie tez bedzie od 2 do 3 kg na +:baffled:
Czesc dziewczyny serdecznie pozdrawiam. Wlasnie wrocilam z badan i usg i juz na 100% wiemy ze bedzaie chlopiec wazy juz pol kilo i widzialm go w kolorze na usg 4 d jest sliczny i widac go jaki bedzie. jestem szczesliwa jest zdrowy ladny i mimo ze ja czuje sie kiepsko on lkadnie rosnie
Super GRATULUJE kolejny ksiąze w naszym gronie:-p
Czarna chyba do ciebie mam sie zwrocic, bo nie bardzo wiem co mam zrobic zeby mnie ktos "wpuscil" na watek zamkniety:confused::confused::confused::confused::confused:Takze bylabym bardzo wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki.
Magda już kilka dni temu wysłałam emaila do moderatorki w tej sprawie. Mam nadzieje ze niedługo dostaniecie dostep:tak:
Hej dziewczyny wy jak zwykle naprodukowałyście stron, a niemam czasu nadrobic:-(powiem tylko ze byłam dzis u gina, ale niemiałam USG, mam bakterie w moczu:-(i musze brać urinal, co do moich kolek pod łopatką to od kręgosłupa, przejdzie jak urodze:-(wiec musze sie męczyć. USG mam 10 moze w koncu dowiem się co nosze pod serduszkiem:tak:pozdrawiam ide sie uczyć:-(ale mam lenia
Ewela ja miałam ostatnio bakterie. I brałąm ziołowe tabletki Urosept (czy jakos tak) i pomogło:-p
Dzieki K@siek :-) moja dzidzia i kopie tez czsem wyrzej tak na srodu brzucha ale najczesciej
na samym dole zaraz nad koscia :-)

Madziu ja uwazam na siebie jak tylko sie da :-)
Mam nadzieje ze twoj M wybaczyl ci wczoraj tez brak salatki hihih :-)

Ja juz wstalam bo zjem sniadanie i niestety autobusami musze jechac do jastrzebia aby
przesunac ten egzamin bo jutro mialam go miec :-)
Niestety musze sie tluc autobusami i chce jechac po 8 jak jeszcze nie ma takiego upalu
A najlepsze jest to ze ja kompletnie nie wiem jak tam zajechac i chyba 2 autobusami bede musiala
jechac ale nic pozostaje mi sie tylko ludzi pytac.Mam nadzieje ze ludzie beda wyrozumiali dla ciezarnej hihihhi.
Napisze jak wroce :-)
To spokojnej podróży życze;-)

Mam nadzieje ze sie niegniewacie ze tak mało bywam. Ale mam dalej problemy z moim laptopikiem:-( M mówi ze to wieksza sprawa a nie ma czasu sie nim zająć:baffled::-( Tak wiec rankiem korzystam z stacjonarnego. A potem juz jest M wiec on przejmuje pałeczkę:-( Ale jak tylko moge to wpadam tutaj:-p

I jestem przeszcześliwa bo zaczynam dziś 5 miesiąc (nareszcie:)))
 
Hej dziewczyny, witam w ten słoneczny dzień:tak:
Dorotko ja tez odczuwam kopniaki tak nisko,więc sie niemartw:tak:
Mam nadzieje ze te tabletki mi pomogą i niebede miała tych bakterii bo mam teraz zakaz sexu:-(a moje kochanie wraca za niecałe 2 tygodnie:tak:
Madziu co do roweru to mi lekarz nawet kazał jeżdzic tylko ja niemam warunków bo droga jest piaszczysta i dziurawa, ale jak ma sie ładne chodniki to niema zastrzezen
 
reklama
Do góry