reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

agamirGratuluje synka,
Jeju jak ja bym chciała wiedzieć, ale musze poczekać do czwartku. Mąż odebrał moje wyniczki i wyglada na to ze na wizycie dostane żelazo do łykania, wczoraj próbowalam umówc się do dentysty ale zgunbiłam telefon do niego. My wczoraj wybraliśmy sie na spacerek a wieczorem przyszli do nas znajomi, upal niemiłosierny, wczoraj było ponad 30 i dzis też sie tak zapowiada. Mogło by sie troche uspokoć, bo musze koniowate na południe zganiac do stajni, stoja na łące rano i popołudniu, i zaczełam Loni smarować chrapki kremem z filtrem na białe i szybko łapie oparzenia od słońca- co ja z nimi mam roboty.
Mi też waga leci w góre już 4 kilo mi przybyło nigdy taka wielka jeszcze nie byłam
Dorotka wszystko będzie dobrze
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U mnie też piękny słoneczny dzień, ale co za dużo to nie zdrowo więc mogłoby to słońce tak nie palić.
A ja przutyłam 5 kg od początku ciąży ale od prawie tyg. moja waga stoi w miejscu. No zobaczymy ile przybędzie nam przez całą ciążę:-)
 
Cześć Laseczki.

Dzisiaj znowu upał ale klima jakoś lepiej u nas działa i da się żyć.
Ogólnie mam lenia do pracy ale też coś tam skubie zeby nie było;-)
Zostały mi jeszcze 2 lekcje anglielskiego a mi się tak nie chce iść...a 10 egzamin.
 
KAKA82 dobrze że klima lepiej chodzi dzisiaj u Was, tylko uważaj na siebie żeby się nie przeziębić. Ja w tamtym roku od klimy w pracy zapalenie płuc miałam:baffled:
ppatqa do czwartku już niedaleko, więc napewno wytrzymacie z M i mam nadzieję że dzidziuś pokaże co ma między nóżkami;-)
Ja siedzę na działeczce pod parasolem i udaję że się uczę:angry: Ale mi się nie chce, ta pogoda to tylko zachęca żeby się drzemnąć na leżaczku.
Dorka współczuję Ci tego wyjazdu autobusem, ale mam nadzieję że załatwisz sprawę z korzyścią dla siebie. Jak wrócisz napisz co tam...
 
Pogoda jest piękna:tak:mi nieprzeszkadza bo ja sie dobrze czuje, nielubie jak jest szaro, a takie słoneczko dodaje mi energii;-)tak mnie ciągnie do opalania, ale sie troche boje bo jak moj gin zobaczył jakie mam znamiona barwnikowe to odrazu mnie ostrzegł, że skóra teraz jest bardziej wrazliwa na słonce i po porodzie powinnam jak najszybciej je usunąć, a mam ich troche i są duże:-( też juz przytyłam 5kg i mam w końcu brzuszek:tak:tak mi nagle wysadziło przez ostatnie 5dni, smiesznie tak bo ludzie sie patrzą jak na kosmitke:tak:hihihi najbardziej mnie rozbraja jak widze np w autobusie ze patrzą sie najpierw na brzuch i zaraz na palec czy mam obrączke hihih a tu zonk :laugh2:
 
Dzień Doberek w ten cudny dzionek:happy:

Załozylam nowy wątek, gdzie bedziemy mogły choc odrobinke dobrego zrobic to nic nie kosztuje oprócz paru sekund naszego czasu:happy: Mam nadzieje ze sie przylączycie:happy::happy::happy:. Na nowym wątku jest ponizszy link. To co dzialamy?

Pajacyk
 
ja siedze w domu na dworze nie idzie wysiedzieć, nie mieszcze się w krótkie spodenki i nie wiem co zrobić, szkoda mi kasy na nowe
 
dzieki Magdziunia Za Gratulacje Maluszek Jest Sliczny Zobaczysz Jakie Fajnie Widac Maluszka. Wkleje Zdjecie Jak Wroci Maz Bo Sama Nie Wiem Jak. Maz Jak Zobaczyl I Uslyszal Ze Chlopak To Lzy Mu Stanely W Oczach
SUPER I GRATULUJE SYNKA:-)!!!!!!

powiem tylko ze byłam dzis u gina, ale niemiałam USG, mam bakterie w moczu:-(i musze brać urinal, co do moich kolek pod łopatką to od kręgosłupa, przejdzie jak urodze:-(wiec musze sie męczyć. USG mam 10 moze w koncu dowiem się co nosze pod serduszkiem:tak:pozdrawiam ide sie uczyć:-(ale mam lenia
NAPEWNO MINIE TA BAKTERIA,ZA TYDZIEN JUZ BEDZIESZ WIEDZIALA CZY SYNEK CZY CORKA:-D.MILEJ NAUKI.POZDRAWIAM

Minisia nio mnie az tak nie boli i mam nadzieje ze nie zaboli.

Moj M poszedl mi do gina po te zaswiadczenie na prawko ja poszlam z nim ale
po drodze sie wrocilam bo cos mnie gniotlo na samym dole brzucha i jeszcze przechodzilo na odbyt i jak ruszalam nogami to troche bolalo wiec nie szlam dalej bo to jednak kawalek jest :crazy:.
DOROTA ODPOCZYWAJ DUZO I MAM NADZIEJE,ZEPRZEJDZIE:-):-):-)

MADZIUNIA JA TEZ JAKOS BYM NIE RYZYKOWALA JAZDE NA ROWERZE;-).JA NA NOWYM MIEJSCU TEZ MAM LENIA CALE DNIE SPIE,ALBO LEZE:-DZAZDROSZCZE WAM POGODY,BO U NAS DESZCZ:wściekła/y:

Ja juz wstalam bo zjem sniadanie i niestety autobusami musze jechac do jastrzebia aby
przesunac ten egzamin bo jutro mialam go miec :-)
Niestety musze sie tluc autobusami i chce jechac po 8 jak jeszcze nie ma takiego upalu
A najlepsze jest to ze ja kompletnie nie wiem jak tam zajechac i chyba 2 autobusami bede musiala
jechac ale nic pozostaje mi sie tylko ludzi pytac.Mam nadzieje ze ludzie beda wyrozumiali dla ciezarnej hihihhi.
Napisze jak wroce :-)
MILEJ PODROZY;-)

Jeju jak ja bym chciała wiedzieć, ale musze poczekać do czwartku. Mąż odebrał moje wyniczki i wyglada na to ze na wizycie dostane żelazo do łykania, wczoraj próbowalam umówc się do dentysty ale zgunbiłam telefon do niego. My wczoraj wybraliśmy sie na spacerek a wieczorem przyszli do nas znajomi, upal niemiłosierny, wczoraj było ponad 30 i dzis też sie tak zapowiada. Mogło by sie troche uspokoć, bo musze koniowate na południe zganiac do stajni, stoja na łące rano i popołudniu, i zaczełam Loni smarować chrapki kremem z filtrem na białe i szybko łapie oparzenia od słońca- co ja z nimi mam roboty.
Mi też waga leci w góre już 4 kilo mi przybyło nigdy taka wielka jeszcze nie byłam
FAKTYCZNIE MASZ ZAJECIA PRZY KONIACH.AZ MILO MI SIE CZYTA JAK O NICH TAK PISZESZ,Z MILOSCIA;-).MOJA WAGA TEZ W GORE CALY CZAS,JESZCZE SIE NIE WAZYLAM,ALE MYSLE,ZE OK 7KG PRZYTYLAM:szok:

Dzień Doberek w ten cudny dzionek:happy:

Załozylam nowy wątek, gdzie bedziemy mogły choc odrobinke dobrego zrobic to nic nie kosztuje oprócz paru sekund naszego czasu:happy: Mam nadzieje ze sie przylączycie:happy::happy::happy:. Na nowym wątku jest ponizszy link. To co dzialamy?

Pajacyk
JA JUZ KLIKNELAM:-DSUPER POMYSL:-)
 
Witajcie dziewczyny - pogoda super, ciepło a wręcz upalnie.
Ja już byłam w pracy zwolnienie zawieźć i nagadałam się z koleżankami.
Teraz leżę na łóżku objadam się znów truskawkami i ... pełen relaks.
Po południu mam spotkanie z koleżankami, których nie widziałam dokłądnie 10 lat.
Matko ale czas leci :szok::-D

Co do jazdy na rowerze, to sobie ją odpuszczam - wolę nie ryzykować.
Za to wściekam się jak rowerzyści pędzą chodnikami. Boję się ich jak diabli święconej wody.
 
reklama
Do góry