reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

no właśnie chciałabym żeby nasi lekarze mięli dobre oko bo ja mam mnustwo sukieneczek i miałabym problem bo chłopca to ja w sukienke nie ubiore:-D:-D
 
reklama
Witajcie u mnie też podoga taka sobie.
Niby słońce świeci, ale są chmury i wieje.
Dziś mam wizytę u dentysty ... wrrrr :baffled:
Ale trzeba ...

Od dwóch dni boli mnie gardło i boję się, że zejdzie na krtań.
Qrcze kiedyś tak nie miałam ... czytałąm gdzieś o tym, że dobre jest płukanie gardła wodą z solą.
Zobaczymy.

Dorotko przykro mi, że mąż tak reaguję.
Dziewczyny mają rację - nie wdawaj się w zbędną dyskusję.
To szkodzi i Tobie i maluszkowi.

Czarna ... NO NO ... i dobrze, że miałaś kogoś do ściągnięcia tego parasola.

Madziu gratulacje z okazji poznania płci - SYNUŚ FAJNIE.

Mnie też się truskawki przejadły. Wczoraj wieczorkiem mąż przywiózł pizzę i zajadałam się ze smakiem ... a co ;-):-)
 
Ppatga trzymam kciki,zebys sie dowiedziala co masz :-)
Czarna slicznie Ci sie ten suwaczek przesunal:-D,o ta parasolke to musisz kogos poprosic:tak:
dorota zycze lepszego dnia dzis:-)
Ja zaraz ide na miasto pokupowac jakies ciuszki jeszcze przed urlopem:happy:,bo w nic sie nie mieszcze:baffled:.Pozniej pakowanie walizek,a jutro wyjazd,ale jestem zadowolona:-DPozdrawiam
 
Czarna to dobrze ze masz juz ten parasol w domu ;-)

Motylku powodzenia w zalatwianiu spraw i w pakowaniu:tak:

Madziu powodzenia u dentysty

Ja bede jadla zupe zaraz a po ide po truskawki bo jeszcze mi sie nie przejadly:tak:
I obiadek musze zrobic.

Meza juz spakowalam ale on nie chce sie wyprowadzic wiec czeka nas powazna rozmowa a ja sie nie chce denerwowac a juz wiadomo ze nie bedzie milo :no:
 
Dziewczynki doradzcie:)))

Myslalam o sprzedazy szaf na allegro... Myslicie ze to ma sens? Kupilam nowe szafy 3 lata temu a teraz chce tam zrobic dzieciecy pokoik. Szafy są ogromne i zajmą mi pół pokoiku:zawstydzona/y: WOlałabym sie ich pozbyc a nie chce wyrzucac nowych szaf:confused:
 
K@siek ten pomysł z allegro jest bdb:tak: ale nie wiem jak to u Ciebie ale np u nas w mieście jest takie reginalne Radio i w każdą niedziele przez 2h jest taka audycja "Setka za grosik" ludzie dzwonią i mówia co mają na sprzedaż oddanie itp. Moja sis tak ostatnio sprzedała swoje różne meble i sprzet AGD jak sie przeprowadzała:-p

Motylek tu tez jest dużo ciuszków wiec nie musisz tyle dzwigać:-p:laugh2: i tu kupić. A ten brzusio na suwaczku wielkościowo podobny do mojego:rofl2:

Dorotka spokój spokój i jeszcze raz spokój. Będzie dobrze
 
CZarna dzięki! Niestety nie moge zrobic fotek bo zanim wpadłam na ten pomysl to je juz rozkrecili:zawstydzona/y: Zamieszcze moze forke nowej ze strony BRW.. moze znajdzie sie chętny. Widze ze Ty allegrowa weteranka:))
 
k@siek dobry popmysł z meblami
czarna79 i paraso odzyskany, ładnie musi u ciebie wiać
dorota bedzie dobrze
Mi truskawki jeszcze podchodzą, wyszłam na dwór w krótkis spodenkach i koszulce ale musiałam się przebrać bo mi zimno było, niemoge doczekac się popoludnia, by zobaczyć co u dzidzi.Denerwuje sie troche wizyta. Musze znaleźć sobie nowego dentyste a nie wiem gdzie, tam gdzie chodziłam został sam gabinet ale nie ma już dentysty. Boje się iść do nowego- tymbardziej ze tam są całe moje karty
 
reklama
K@siek Czarna ma racje wiec zrob tak jak ci radzi ;-)A allegro to dobra sprawa.U nas tez jest na necie stronka z naszym miastem i tam sa ogloszenia jak wlasnie ktos chce cos oddac lub sprzedac moze u ciebie na necie tez jest taka stronka :tak:

Ja juz ubrana i lece do sklepu i musze zaczac zmywac bo jeszcze po wczorajszym obiedzie gary zostaly:zawstydzona/y: bo nikomu nie chcialo sie ich myc i mam zmywania jak po weselu :-(
 
Do góry