reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Ewela - ja też właśnie sporo imprezowałam zanim dowiedziałam się o dzidziusiu :-( Prawde powiedziawszy nie spodziewałam się, że mogę być w ciąży, a akurat na nieszczęście miałam bardzo imprezowy weekend, do tego bardzo się przeziębiłam i łykałam Gripex ibuproim zatoki itd, a dodatkowo ostro jeździłam na nartach z paroma wywrotkami. Jak dowiedziałam się o ciąży to była przerażona tym co robiłam i strasznie bałam się o fasolkę...ale lekarka mnie uspokoiła, że większość kobiet nie wie w pierwszym miesiącu i wtedy z reguły nie powinno się zaszkodzić Maleństwu, ale ważne, żeby uważać na siebie od momentu gdy sie już wie o dzidziusiu, a zbyt częstym martwieniem się można jeszcze bardziej zaszkodzić. Będzie dobrze!! ;-)
 
Dorotko, melduje sie wywolana do tablicy;-) Mało zagladam bo jeszcze remontujemy i tylko tyle co z pracy czasem coś, skrobne. ALe staram sie byc na bierzaco, choc musze przyznac ze u Was klawiatury to chyba czerwone i jest ciężko ...:happy: Staram sie tylko wyłapywac wazne informacje i do nich jakos odniesc. Jesli cos pominelam to nalezy mi sie kopniak w tylek... :baffled:
Milutkiego weekendu wszystkim!
 
No i widze ze nie jestem sama z tym iprezowaniem. Tez mam pare drinków i ibupromów na swoim kącie a takze pare zjazdów na nartach:-) Prawda jest taka czasu nie cofniemy, bedzie co ma byc a musi byc dobrze PRAWDA?! Wazne jak piszecie zeby od momentu dowiedzenia sie o ciąży nie robic niczego co mogloby zaszkodzic dzidzi:happy:
 
hej, ja poprasowałam, a popołudniu jade po leki dla Loni- odrazu bedą ploteczki:-), bo się coraz bardziej smara:-(, musze jej zastrzyki walnąć, a że trwa to 6 dni to powinnam zdążyc bo we wtorek chcemy jechac nad morze, a nie chce chorej z ojcami zostawiać. A mialam nic przy koniach nie robić:-). Ja juz poprasowałam troche mi sie tego zebrało. W końcu pada deszczyk:-D.
Ja nie pije odkąd zaczeliśmy staranka, no z tym jednym wyjątkiem. Ale jeżdziłam na koniach, byliśmy na nartach i pracowałam przy koniach póki sie nie dowiedziałam, tylko przeswietleń nie robiłam.

czarna79 chodzi mi o wiecej elementów, ale w taką krateczkę- chyba, jeszce się nie zdecydowałam.
ewelka naprawde krotko
 
Dziewczyny a co myslicie o zastosowaniu teraz plaster na opryszczke
COMPEED bo babki w aptece byla mlode i nie zabardzo poinformowane a na ulotce tez nic nie pisze :no:
Moze ktoras z was wie cos na ten temat :baffled:

K@siek nie bedziemy cie kopac heheheheh
 
reklama
ANTUANET napisz mi co dokladnie trzeba do zusu zlozyc do tego swiadczenia ??????????????????????????
;-)
Trzeba złożyć wniosek ZUS Np-7, do tego zaświadczenie o stanie zdrowia wystawione przez lekarza prowadzącego, wywiad zawodowy oraz zaświadczenie o zatrudnieniu na pełen etat i kartę zasiłkową(?) Tych dwóch ostatnich pozycji nie miałam, i muszę donieść w ciągu 7 dni.Ale dziś już zaniosłam do nas do pracy, mają mi to wypełnić na poniedziałek.:tak:
czarna79 fajne Te Twoje laleczki. :)
 
Do góry