reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

witam i ja z rana, u mnie szaro-buro, ale nie pada, kiedy te upały i słonce o uż mam dość tej pogody
 
reklama
Dzien doberek:-) Mlody mi dzisiaj do 7.30 spal:szok: W szoku jestem:tak:
Dzwonilam juz do przychodni i znowu go nie zaszczepia bo zocha zasmarkana i kaszlaca chodzi:-( No ale co sie odwlecze to nie uciecze;-)
Dzisiaj zaplanowane pranko i sprzatanko, ja nie wiem jak to robimy ze przez sobote i niedzile tak nasyfimy...
Za oknem slonka teraz nie ma, ale jest na szczescie cieplutko:tak:
 
KROPKUJE...MIĘDZY...WYRAZAMI...BO.MI...SPACJA..NIEDZIAŁA..!!!!

Hej..dziołchy..i...reszta...kurika...
No...i...mamy..nowy..tydzien...Weekend..bardzo..milutki..M..wrocił...ale...w..szczegóły..niebede...wnikac:))))
Plany..na...dzis..no..coz...moze...spacerki...bo..chałupa...posprzataa...obiadki..ugotowane...pranko...schnie..wiec..luzik:-p
 
A u nas parówa od samego rana :-p:-p:-p dosłownie tak wyglądam - zrobiłam dwa pranka, poukładałam w szafce i jeszcze tylko parę rzeczy na fotelu do poskładania zostało.
Później wynoszę się do ogródka na leżaczek a młody w cieniu sobie pofika.
Tak się zastanawiam czy nie nadmuchać jemu baseniku i nalać troszkę wody :confused:?????
 
No i chyba tak zrobię - na jutro też zapowiadają taką super pogodę, ale wiadomo to tylko prognozy.

Idę w takim razie nadmuchać basenik a co :-p no i przydałoby się zjeść jakieś lekkie śniadanko.
 
Witam!
Od rana sprzatanie, bo trochę chałupkę zapuściłam a dzisiaj przyjeżdża moja przyjaciółka ze studiów z którą się 4 lata nie widziałam.

Miłych spacerów życzę!
 
a..CO..TU..TAKA..CISZA...:szok::szok::szok:Widac...lato..przyszło..i..mamuski..na..spacerkach:-p
My..z..Kaka..robiłysmy..pielgrzymki..po..placach..zabaw..maluszki..szalały..na..kocyku..a..mamuśki:cool2::cool2::cool2:Powrót..do..domciu..obiadek..po..obiadku..moje...maluchy..jeszcze...szalały..na..balkoniku...Teraz..smerf..padł..czekam..az..smerfetka..padnie..i..poziej..znow..spacerek..
KOCHAM..TAKA..POGODE!!!!!!!!!
 
reklama
Oj tak pogoda super ... gorąco ale już wolę taką niż ma padać deszcz.

Poopalałam się, młody poszalał w baseniku - co prawda narazie bez wody ale miał jak w kojcu :-D

Zaraz jakiś obiadzik trza strzelić - a ja dziś mam prawie dzień głodówki.
 
Do góry