reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ale pustki.
My małego zaraz do teciow zawozimy i dzisiaj mamy fuuuul roboty, sprzatanie, jeszcze pare rzeczy ze sklepu trzeba dokupic, potem szykowanie jedzonka na jutro... Nie wiem jak sie z tym ogarne... he he
 
reklama
No to i ja sie witam z pieknego slaska:-D;-):tak: Pierwszy raz od stycznia spalismy sobie sami....szkoda tylko ze mlody rano widzac babcie a nie mnie zaczal plakac i bylo po spaniu:baffled: Teraz ma raj, od rana nosza, spiewaja i wogole jest w centrum zainteresowania
Minelam odcinek kurnika;-);-) postaram sie dzis wpasc :-D
 
Witajcie kwoczki :)

No a ja dalej w książkach do obrony 2 dni. Szlak mnie trafia bo pogoda przepiękna a ja w 4 ścianach ....grrrrrrr...........No a oczywiście od wtorku pogorszenie pogody więc la nie to wakacji w tym roku w ogóle nie będzie. EH Aby mieć już to cholerstwo za sobą. Życzę udanego ciepłego weekendu i pewnie odezwę si w poniedziałek ( jak dotrę trzeźwa do domu) albo we wtorek po obronie.
TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI !!!!!!!!!!!
 
Witajcie wieczorkiem - pusto tutaj.
Ja dziś dzionek zaliczyłam pracowicie i ciesze się, bo energię spożytkowałam.

Teraz odpoczynek - na dworku fajnie i przyjemnie.
Ufff ... a jutro niedziela i może jakaś mała wyprawa :tak::-D

Miłego wieczoru i niedzieli.
 
u nas był upał 28 stopni rano w południe przyszła urza i lało 3 godziny aż sie fajnie ochłodziło. My po dwuch spacerkach i rowerze:) z młodym, dziś spokojnie na 15 minut, ale mnie zaraz zakrzyczycie zaraz, ale czytałam kilka artykułów ze już od 8-9 miesiąca można na któtkie odcinki zdjęcia zaraz wrzuce
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja.
Rzeczywiście tu pusto, ale nie ma sie co dziwić, piękna pogoda no i wakacje.:tak::tak::tak: Siostra z brzdącem już w domku, tylko coś deprechę złapała, martwię sie o nią, szkoda że tak daleko mieszka ode mnie i nawet nie mam możliwości bywać u niej częściej:-:)-:)-(Mam zapowiedziane, że mamą chrzestną będę:-D:-D:-DZwieeeeelką przyjemnością!!! Pozdrawiam Was wszystkie, zmykam odpoczywać.:tak::tak:
 
reklama
Witam się i odrazu żegnam;-)nie mam czasu się podrapać nie powiem gdzie:-p;-)dopiero goście wyjechali,a ja biore sie za pakowanie,bo dziś wieczorkiem jadymy do hal;-)YAHOOO!!!ale się cieszę:cool2::cool2:jakoś nie mogę się ogarnąć,M poszedł z Mikim na spacer,więc korzystam i piszę...sorki,że nie poczytam Was i innych wątków...oki,spadam,bo BB wciąga;-)Wszystkim paździochom i rodzicom życzymy udanych,słonecznych lecz nie burzowych wakacji i do zobaczenia za niedługo:-)papa
 
Do góry