reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Właśnie siedzę i szukam pomysłu jak odmienić wygląd Nikoli mebli (brak kasy a i szkoda zmieniać) i mam pewien pomysł, ale ciiiiii i już jutro chcę go realizować wiec jak się uda to się pochwale :cool2::cool2:

Marma
a w sklepach medycznych szukałaś????

Kaka ojjjj ile ja nagniotłam:-D:-D:-D tylko tym razem mój M dał mi prawie że wolną rękę ale i limit $$$$$ a po wszystkim zapraszam na kawkę:)))
 
reklama
Kaka, czarna teraz kupiłam takie specjalne właśnie w sklepie medycznym. Pisałam że wydałam na nie prawie 300zł....eh...

Czarna ty uważaj co piszesz bo jeszcze wpadniemy na tą kawę ! :D
 
Witajcie
CZARNA widze ze ty z tym remontem to w swoich klimatach jestes:tak:,super,ciesze sie razem z toba.
MARMA wlasnie moze tak jak Czarna mowi,moze w sklepie medycznym?
ULA super udany urlop,a widokow zazdroszcze-serio:cool2:.
KAKA a ja ci zycze abys miala to co chcesz:-D.
AGAMIR kurde was to sie te chorobska trzymaja,A z krwi jest to ASO?
oliwce juz samo przechodzi tzn u lekarza bylam nieraz ale pomalu wychodzi z tego wiec sama nie wiem czy zostawic to tak jak jest???

Oliwka w przedszkolu:tak:.My z M od wczoraj troche podasani na siebie jestesmy wiec atmosfeta wisielcza:crazy:och jak ja tego nie lubie ale czasem to nieuknione nawet w udanym zwiazku:-D:-D:-D.Oby tylko szybko nam obojgu przeszlo:tak:.Alanek spi,zaraz jakis obiad zrobie,po 16 umowiona jestem na klachy i kawke do kolezanki,moze pojde sama z oliwka a alanka sprzedam tacie :-D
 
Witam sie w koncu:-) Codziennie obiecuje ze napisze i codziennie zawsze cos wypadnie.
U nas tez chorobska, Stasio juz konczy w tym tygodniu brac antybiotyk, za to Zocha nam zaczela sie dusic w nocy, nie mogla oddychac, ma ostre zapalenie krtani, i antybiotyk...
Ja juz po pierwszych zerowkach, jakos poszlo, zobaczymy czy mi sie udalo pozdawac. Jedyne co mnie mobilizuje do nauki teraz to to ze szybko bedzie koniec tego semestru i zostanie mi tylko rok:tak: no a pote tylko....2 :-D:-D

W pracy kiszka, cos sie dzieje ale nikt nic nie wie, tzn cos kombinuja u gory z naszym sklepem ale nikt nam nic nie powie i tak zyjemy w zawieszeniu.

Na weekend majowy mam nadzieje ze w koncu odwiedza nas znajomi;-)Bo juz tak cos przebakiwali ze w kwietniu wpadna , wiec moze teraz sie uda:tak:



karolka ja obstawiam 50% chlopak-50% dziewczynka:-D Najwazniejsze zeby bylo zdrowe!! No i kombinuj dziewczyno:tak:

Marma ja staralam sie zawsze kupic mlodym buciki za kostke, ale tak jak piszesz na zoche to juz bardzo ciezko kupic, a dla mlodego nawet jak sa za kostke, to na zime ok sa sztywne ale na lato i tak miekkie, no a placic majatek za buty na 3 miesiace najzwyczajniej mnie nie stac. Mam nadzieje ze szybciutko wszystko wroci do normy.

Czarna a moze ty szukaj pracy w tym kierunku;-)Chociaz ja tez lubie sama robic takie rzeczy, lubie sie zmeczyc i widziec ze cos mi sie udaje:tak:Czekam na zdjecia:tak:

Ulka super ze wyjazd sie udal!! Ja chociaz mieszkam w PL to tak zadko widze sie ze swoija rodzina...z mama widzialam sie w listopadzie, i pewnie dopiero w lipcu tam pojedziemy...

Trina az sie wzruszylam...boshe jak ja wam zazdroszcze tych mowiacych dzieci:-D Mlody w sumie juz zaczyna cos wiecej gadac, ale sa to pojedyncze slowa...no ale uzbrajam sie w cierpliwosc:tak:

Dorotka, moj jacek tez ma taka wade wzroku, do tego nie ma widzenia przestrzennego. Niestety kiedys medycyna nie byla tak bardzo rozwinieta jak teraz...a im wczesniej skorygujecie zeza tym lepiej dla malego.

Uciekam, zaraz do pracy musze sie zbierac.
Papatki
 
Magda - Maciek też jest opóźniony z tą mową. Nie wszystko rozumiem, część mówi wyraźnie, część nie, ale można się domyślić, a duzo słów to tylko on zna ich znaczenie :sorry: ale jak się bawi to gada do siebie jak najęty, w różne role się wciela, różnym tonem przemawia, ale zazwyczaj postronny obserwator nie ma pojecia o czym jest ten film :-)
 
Karola - jak się zrobi cieplej, to się skończy. Gorzej będziesz miała jesienią, bo maleństwo na świecie, a Hania będzie z przedszkola dziadostwo przynosić :no:
 
Zawsze pozostaje instytucja babci ;-) U nas Maciek kiblowal tydzień u teściowej bo zachorował jak młoda się urodziła. Teraz po prostu jest separowany
 
reklama
Chyba wyjscia nie będzie. Chociaz do tej wiosny;-) Młoda dużo wynosi z przedszkola i nie mam tu na myśli tylko wirusów:cool2:
 
Do góry