reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Justys, wspolczuje bardzo.
A moze to 3-dniowka albo rota? Duuuuzo zdrowka Wam zycze.

Kasiadz, a Ty wracasz na caly etat? Trzymam kciuki za pierwszy dzien. Tez bym juz do pracy poszla:tak:

Co do fotelika chcialam kupic Romera King plus, ale Marti polecila mi Maxi Cosi Tobi, okazalo sie, ze ma tyle samo gwiazdek, Kubie sie spodobalo i kupilismy wczoraj. Mialam 20% znizki w smyku, wiec wyszlo 715 zl, wiec dobry deal :-) Kubie wygodnie i juz w nim nawet drzemal, wiec jestem zadowolona. Niestety dzis ma dzien marudny, ale damy rade
 
reklama
maggie ja tez zastanawiam się nad maxi cosi tobi ale m.in. biorę tez pod uwage mobi bo jest tyłem do kierunku jazdy a to bezpieczniejsze i już sama nie wiem :(
 
Justys, wspolczuje bardzo.
A moze to 3-dniowka albo rota? Duuuuzo zdrowka Wam zycze.

Kasiadz, a Ty wracasz na caly etat? Trzymam kciuki za pierwszy dzien. Tez bym juz do pracy poszla:tak:

Co do fotelika chcialam kupic Romera King plus, ale Marti polecila mi Maxi Cosi Tobi, okazalo sie, ze ma tyle samo gwiazdek, Kubie sie spodobalo i kupilismy wczoraj. Mialam 20% znizki w smyku, wiec wyszlo 715 zl, wiec dobry deal :-) Kubie wygodnie i juz w nim nawet drzemal, wiec jestem zadowolona. Niestety dzis ma dzien marudny, ale damy rade
tak na cały etat :-(
my dzisiaj zdjęliśmy pokrowce z fotelików do prania bo doszliśmy do wniosku że szkoda kasy na nowe, wypierzemy stare;-)
 
Witam się z pracy,

Justyś zdróweczka i oby się obyło ze szpitala, bo stamtąd to człowiek bardziej chory wychodzi &&&&&
Kasiadz jak tam po pierwszym dniu? Co zamierzasz gdy ci sie umowa skończy? To jakos niedługo nie?

A my byliśmy wczoraj na basenie :) Z czego rodzice mieli większą uciechę niż dziecko.. tyle wrażeń że nie wiedział co sie dzieje. Trzymał sie mocno mamy, przytulał sie ale nie płakał ani nic jak go zanużałam. Nawet nie było mu zimno w wodzie. Oczywiście pamiątka jest, uwiecznione wszystko na filmie :-)
 
Ostatnia edycja:
magnusik, z tego co wiem w zasadzie wszystkie foteliki dla starszych dzieci sa przodem do kierunku jazdy i nie slyszalam, zeby to bylo mniej bezpieczne...

Kasiadz, udanego dnia w pracy. Zdaj relacje jak bylo:-) Mnie do pracy strasznie teskno
 
hej ;)

kurcze jakos czasu mi barkuje wiecznie :/

nadrobilam wszystko , ale odpisywac juz nie bede na te stare posty :)

z najwazniejszych to Justys duzo zdrowka dla malego &&&&&&&&&&&&&&&& !!!

Nat ciagle cos wyczynia nowego i wsumie to caly czas musze miec go na oku , a najlepiej to siedziec obok zeby sobie swoich nowych zabkow nie wybil ehehe
 
jak są takie upały jak teraz to rampers na krótki rekaw i krótkie nogawki i skarpetki albo body na krótki a jak chłodniej to body na dlugi rękaw i skarpetki
 
witam
pierwszy dzień pracy zaliczony, było ciężko bo bardzo tęskniłam
a jak wróciłam do domu to nie wiedziałam czy mam dziecko tulić czy zajmować się innymi domowymi czynnościami (dodam że mąż zaraz po obiedzie jedzie na budowę i wraca jak już jest ciemno, więc wszystko na mojej głowie)
ogólnie ciężko się ogarnąć:(
ale cóż...
a teraz nie mam sił na nic
wybaczcie że nie będę odpisywała, ale staram się czytać:)

Ja młodą ubieram w cieniutką piżamkę (spodenki+koszulka na długi rękaw) i śpiworek. Z tym że my śpimy przy otwartym oknie;)
 
reklama
hej hej

ja ubieram długi rękaw bo jak sie śpi to jednak jest zimno a u mnie w mieszkaniu nie jest tak gorąco.. ja jak śpię to mi zimno i sie przykrywam a Aruś się odkrywa non stop.

u mnie znów był szloch wczoraj, jeszcze ja uczyłam, nie wytrzymałam oczywiście.. taki szloch to jest rozdzierające serce ale muszę być twarda.

kasiadz znam ten dylemat, dziecko czy porządki.. ja staram się każdą wolną chwilę z małym spędzać tymbardziej że wracam z pracy o 13 a od 15 do 19 i tak mnie nie ma dla niego. I w sumie widzę że tęskni i może dlatego te szlochy :sorry2:
 
Do góry