reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Co tu tak pusto??
U Nas lepiej, kupy w nocy nie było więc będzie dobrze- przestały wypływać z pampka :tak: Ja ledwo zipie po tych ekscesach ale co tam co mnie nie zabije to mnie wzmocni :tak:
M miał dziś zejść ze statku i jutro wieczorkiem być w domu ale coś cisza w eterze więc chyba nic z tego:-( A ja się już tak stęskniłam i rozmarzyłam :zawstydzona/y:

Dziś cały dzionek na dworku aż się nie chciało wracać do domku taka piękna pogoda:tak:

Aaaa moje dziecko już 8 miesięcy skończyło aaaAAAaaaAAaaaaaa :-)
 
reklama
jak jest cieplo to ubieram body krotki rekaw i spiworek, jak chlodniej body z dlugim.

Justys, gratulacje 8 miechow:-) I super, ze ze zdrowkiem juz lepiej. Oby M szybko wrocil.

Kasiadz, bedzie dobrze, wejdziesz w rytm. A zostajesz w tej pracy czy szukasz od razu czegos innego?

Anek, jak tam prawko? Ja tez sie powinnam zabrac a jakos nie moge:wściekła/y: A od wczoraj wyslalam 13 CV, czesc w ciemno. Napieram ostro, moze cos z tego wyniknie
 
justyś gratuluje 8 miesięcy!
maggie cały czas szukam czegoś nowego ale jednocześnie pracuję i nie zrezygnuje jeśli nie znajdę nowej pracy:)

jestem padnięta, jakaś masakra, nie mam siły w klawiaturę pisać, coś mi się wydaję że trzeba będzie się rozstać z bb algo ograniczyć, bo już nie ma czasu i siły.......:(
mam nadzieje że za kilka dni się przyzwyczaję i zacznę normalnie funkcjonować

a teraz powoli chyba bede się zawijała do łóżka:)
 
justyś gratuluje 8 miesięcy!
maggie cały czas szukam czegoś nowego ale jednocześnie pracuję i nie zrezygnuje jeśli nie znajdę nowej pracy:)

jestem padnięta, jakaś masakra, nie mam siły w klawiaturę pisać, coś mi się wydaję że trzeba będzie się rozstać z bb algo ograniczyć, bo już nie ma czasu i siły.......:(
mam nadzieje że za kilka dni się przyzwyczaję i zacznę normalnie funkcjonować

a teraz powoli chyba bede się zawijała do łóżka:)

przyzwyczaisz się, wiem z doświadczenia ;-) .. bywają jednak gorsze dni jak dziś np jestem straaasznie zmęczona.. a kawa nie działa :(

Witam się,

pogoda dopisuje to pustki na forum.. u nas to zasypianie samemu coraz lepiej idzie, muszę tylko pilnować pór spania i nie jest źle. Nie moge sie jednak zmusić żeby w nocy go odkładac. Nad ranem jak juz jestem rozbudozna to go odkładam ale w nocy kilka godz jest ze mną.
A tak to złośniki jesteśmy, spina się mały jak nie wiem co, jakby na świat był zły :sorry2:.. oczywiście na przemian ze śmiechem i piskami.. i woła mnie swoim gaworzeniem, także rozmowa z rodzicami sie klei ;)

miłego dnia życze :)
 
Witam, moje dziecko ostatnio daje mi nieźle popalić, chodzi spać o 21 budzi się już o 5, a po drodze w nocy pobudka na mleko... chodzę nieprzytomna, wiecznie marudzi aż czasami mam nerwa na nią :-( bardzo ją kocham ale jak tak ciągle płacze i nic się jej nie podoba to mam dość, że czasami sama się poryczę z bezradności :( na dodatek bierze mnie jakieś choróbsko, gardło boli, z nosa cieknie ehh.... Jutro idę na przegląd do gina i muszę się pozbyć nadżerki bo niestety jestem jej posiadaczem :( myślałam, że po porodzie się straci ale jednak mnie nie opuściła :(
 
u nas po 2 ciezkich dniach kiedy kuba ciagle albo krzyczal albo plakal, dzis aniolek:-)
Choc obudzil nas o 5.21 jakims wielkim placzem, ale w koncu kolo 6 zasnal jeszcze.

A co do gina to bylam tylko na 1 wizycie po porodzie i tez sobie mysle, ze trzeba by sie wybrac, chocby cytologie zrobic
 
u nas od 2 dni też ciągły płacz:( nawet dzisiaj mówiłam że chyba musze nianie wynająć na 24h bo rady nie daje

co do gina to w lipcu mam cytologie. Nadzerkę taz posiadam, ale teraz się z tym nic nie robi-nowe standardy, tylko należy wykonywać regularne badania:) a wypalanie to ponoć prehistoria i należy sie tego wystrzegać.

milej nocki zyczę
:)
 
wypalanie prehistoria ale zamrażanie już nie. Jesli kobieta ma problem z nawracającymi zapaleniami, grzybicami to nadżerkę się zamraża

mój młody też płacze ciagle ale znam przyczynę, ząbek mu się wyrzyna, widać już kreskę
 
reklama
Elifit GRATULACJE!!!


U gina było ok, chociaż nieźle się naczekałam.... było 8 babek przede mną i tak sobie 1,5h czekałam na swoją kolej..... cytologie mi zrobiła, wynik za 3 tygodnie, 28.06 z wynikiem idę pozbyć się nadżerki, właśnie chyba zamrażać mi będzie :)

Ola dzisiaj nieco spokojniejsza, za to cyrki z jedzeniem odstawia... powiedzcie mi czy mogą się zrobić odpażenia od rzepu z pampersa? Bo właśnie Olcia w miejscu gdzie jest rzep ma taką czerwoną plamę krostkowaną....
 
Do góry