reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dziewczyny gdzie kupujecie buty na zimę? i ile większe. Filip teraz nosi rozmiar 23. 22 jest już na styk, a 23 ciut przy duże. Zastanawiam się jakie kupić na zimę...
Podobają mi się te z TCHIBO ale mają rozmiar 24/25 boję się że będą za duże. Zastanawiam się jeszcze nad Decathlonem. Z CCC nie chce, bo kiedyś dostałam odrzucenie reklamacji ze względu że nie dobrałam tęgości obuwia odpowiedniego (ważę 55kg dla wyjaśnienia....).
 
reklama
Jak Tosia się czuje? i jak jakościowo z Lidla Ci się podobają? W tamtym roku nie było problemu bo jeździł wózkiem, a teraz nie wiem czy kupić jedne porządne np. Adidasa za 120zł, czy trzewiki za 60zł + śniegowce za 70 z decathlonu... cenowo wyjdzie podobnie ale za to mam dwie pary.
 
Tosia już lepiej.
Jeśli chodzi o buty to za tą cenę rewelka, z kożuszkiem, ciepłe, ładne, mam tylko nadzieje że nie będą przemakały. Siostra też w tamtym roku w lidlu kupowała i była zadowolona.
 
Hej co tam u Was słychać?
Ja wróciłam do świata żywych po burzliwym miesiącu w pracy. Teraz trochę się uspokoiło ale zaraz Boże Narodzenie więc znowu będzie co robić.
Marysi zaczęły rosnąć zęby i ma smary do pasa i do tego kaszle ale chyba właśnie przez ten katar. Mam nadzieję, ze się to nie rozwinie.
 
Kasiu - taka dorywcza jest pewnie Wam potrzebna?

W końcu też kupiłam Filiposławowi buty w lidlu. Ostatnia para w rozmiarze 24 była jak wpadłam do sklepu. Teraz nosi 23 więc włożę mu drugą wkładkę i dłużej pochodzi :)
Przez długii weekend się rozleniwiliśmy, ja miałam już urlop od czwartku. Chodzimy spać o 21 (o 20:30 się kąpiemy) i wstawaliśmy po 8. Ahh jak się dziś nie mogliśmy zebrać :D

A może pomiędzy świętami bożego narodzenia uda nam się nad morze na kilka dni pojechać... ojj marzy mi się :)
 
reklama
hej dziewczyny jestem i ja. wszystkie na fb już wiedzą pochwale się też tutaj że Arus będzie miał rodzeństwo :)
teraz udzielam się więcej na forum to myśle że będę odwiedzać częściej ten temat. Generalnie znajdziecie mnie na lipcu 2014.
Objawów to mdłości przede wszystkim, zdarzaja mi się wymioty i pochłaniam ogórki kiszone śledzie i sok pomarańczowy
 
Do góry