reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

No napieklam babeczek i czekam az wystygna :-)

Nie, na studiach podyplomowych z logopedii. Mam temat: Zaburzenia mowy o typie afazji w wieku senioralnym - studium indywidualnego przypadku. I czytam właśnie o czynnikach wpływających na komunikację osoby w wieku senioralnym;)

A gdzie robisz te podyplomowe? Kiedys sie wlasnie zastanawialam czy by takich nie zrobic.

O matko! :-D to powodzenia zycze,ja nawet tematu nie zrozumialam do konca :-D

poczytalam sobie wlasnie kalendarz ciazy i wynika mi z tego,ze juz za tydzien mam szanse zaczac czuc ruchy dzidzi :) ciekawe,czy sie uda...z Szymkiem to chyba gdzies kolo 18-19 tygodnia pierwszy raz.... ale juz bym chciala :-) fajne uczucie, takie gilgotki na poczatku,pozniej coraz bardziej wyraznie, az w koncu zaczal tak sie wiercic skubaniec,ze mi caly brzuch latal na boki :-D

Ja juz sie tez nie moge doczekac ruchow! W koncu to bedzie taki bardziej dla mnie namacalny dowod ze dzidzius jest na prawde tam w srodku i ze ma sie dobrze :-)

hej dziewczyny! jutro mam pierwsze usg i oczywiscie co? nerwy, leci mi wszystko z rak, leb mnie rozbolal i brzuch.Nie umiem sie na niczym skupic i mam juz cholerne zaleglosci, nie wiem jak to jest, odkad hormony szaleja ja nie potrafie skupic sie na czytaniu ani pisaniu - pare zdan i uwaga sie rozprasza i nie rozumiem tego co czytam..eh

asionek - gratuluje dobrych nowin! mam nadzieje,ze jutro ja bede taka zadowolona i uspokojona :)

mysle jak wylgac sie z dzisiejszych wieczornych zajec, z drugiej strony bol glowy mnie zabija

Bedzie dobrze na pewno, pomysl zobaczysz swojego dzidziusia :-)
 
reklama
Pierwsze słyszę:szok:
Coś mi się jednak wydaje, że długo nie przeżyją, zazwyczaj przy takich mnogich ciążach mogą być jakieś problemy rozwojowe. Nie wiem, co bym zrobiła w takiej sytuacji...zdecydowała się na częściową aborcję czy rodziła?
 
Ostatnia edycja:
No ciezka sprawa z taka decyzja ale chyba lepiej czesc plodow usunac wczesnie bo potem wszystkie moga miec powazne wady i sie zle rozwinac. Okropne.

Ja sie tak obzarlam tymi moimi muffinkami ze chyba sie nie rusze juz do wieczora :errr: napchalam sie jak jakis prosiaczek ale pycha byly za to :-)
 
tu masz odpowiedź:
Nauczycielka zmyśliła historię o dwunastoraczkach - Wiadomości - WP.PL

Witam się po paru dniach.

Gugula - zazdroszczę Ci zorganizowania - ja ostatnio mam zrobione w domu tylko niebędne minimum!

Dziewczyny czekające na usg! Ja też wkręcam sobie filmy że coś jest nie tak, a muszę jeszcze sporo poczekać na badanie...
A co do płci... to ja jestem strasznie ciekawa czy bedzie chłopczyk czy dziewczynka, poza tym mogę wtedy juz w trakcie ciaży planować i kupować garderobę i inne dodatki. Oczywiście, zawsze jest jakiś procent niepewności ale u nas nie było ani razu pomyłki.

Mere - super kierunek studiów. Zazdroszczę Ci że sie uczysz. Ja co roku "zamierzam" i co roku mi nie wychodzi :-(

Sciskam Was wszystkie - zajrzę jak tylko dzieci mi pozwolą!
 
No to ładnie, my tu się przejmujemy, a kobieta jest oszustką
realmad2.gif

Asia, fajny kierunek, tylko niestety / szczęśliwie dla mnie, coraz bardziej potrzebny. Nasza cywilizacja ma coraz więcej dzieci z wadami wymowy i upośledzeniami...
 
No to prawda Mere, ogolnie brakuje zajec tego typu. Ja pracuje w szkole specjalnej a i tak uwazam ze dzieci maja za malo zajec logopedycznych, szczegolnie te starsze.
A ta babka od wieloraczkow to niezla :shocked2:
 
reklama
Najlepsze jest to, że wg nowej ustawy każde przedszkole ma zatrudniać logopedę. W praktyce to wygląda tak, że raz w miesiącu pojawia się tam logopeda i robi badania przesiewowe, a potem rodzice jeżdżą do logopedy. A w przychodniach są terminy co 2, 3 miesiące...
 
Do góry