reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty dziewczyny:) ja ciągle sobie czekam na swoja- mam jeszcze rowno tydzien:p

Fifronka jestesmy dokladnie w tym samym tygodniu i dniu ciazy:)

Ja dzis ide na masaz - mamy spotaknie z dziewczynami u jednje z kolezanek ktora jest masazystką i bedzie nas masowac- towarzystwo mieszane czyli 3 cięzarowki i 4 młode mamy:p Mam nadzieje ze sie zrealksuje i bedzie przyjemnie:)

Agitaka serdeczne gratulacje :) 23 października ro juz chyba mały skorpionek:) super- ja mam na 19 i sie jeszcze łapie na wage- ale chyba chcialabym skorpionka:p wiec moze mi sie uda przetrzymac:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wróciłam z młodym od lekarza i okazało się że to angina. Masakra normalnie, do konca przyszłego tygodnia ma siedzieć w domu:-(
 
u nas tez szpital:( Młoda chora od tygodnia jakis wirus....na szczescie sie nie zarazilam- obys Ty tez nic niepodlapala!
 
Dzien doberek.
Sobie pospalam, dopiero niedawno sie obudzilam. Kurcze nadal zero nudnosci, wczoraj cos mi nie dobrze bylo ale to chyba dlatego, ze duzo zjadlam mialam jakis napad apetytu :p
Zaraz sniadanko i trzeba wyjsc do sklepu i ugotowac obiad dla mezusia :p
Kurcze wy juz lada dzien macie wizyty a ja znow na szpilkach do srody wieczora ^^
 
cześć dziewczyny :) u mnie też czasem wieczorem mdłości się pojawiają ale małe. Dzisiaj moja wizyta u lekarza, już nie mogę się doczekać :) ale relacje pewnie napisze jutro bo po wizycie idziemy z dziewczynami na soczek ::)
 
Rajani ja mam wizytę u gina 28 lutego więc za dwa tygodnie... pierwsza była ale u endokrynologa więc to nie była taka prawdziwa wizyta prenatalna.

czy też macie taką suchą skórę? ja odkąd jestem w ciąży muszę smarować się wieczorem i rano bo po prostu aż mnie wszystko szczypie, i używam balsamu oillan albo emolium i nic nie pomagają, czytałam że czasami w ciąży tak jest, możecie polecić jakieś specyfiki które znacie i dadzą sobie radę z bardzo suchą skórą? wczoraj posmarowałam się oliwką i dziś widzę na brzuchu i plecach jak mi skóra schodzi.
 
Witam z rana :).
A ja już po wczorajszej pierwszej wizycie u lekarza :-). Mam już założoną kartę ciąży i generalnie wszystko na dobrej drodze. :-) Mam jeść ryby, pić jogurt naturalny, łykać magnez i witaminki Matruelle, no i oczywiście kwas foliowy.

Natomiast jeśli chodzi o USG, to mój doktor stoi na stanowisku, że pierwsze nie wcześniej niż w 8 tygodniu. Powiedział, że żeby było to jakkolwiek miarodajne i żeby już coś wniosło, tzn. żeby zobaczyć już zarodek i usłyszeć serduszko - nie ma sensu robić wcześniej. Teraz powiedział, że prawdopodobnie zobaczylibyśmy pęcherzyk i nic więcej.

Poza tym powiedział, żeby nie przesadzać z tym USG bo niby dowodów nie ma że jest to szkodliwe ale on osobiście uważa, że powinno się robić tylko trzy razy przez całą ciążę (oczywiście jeśli wszystko dobrze się rozwija).

Z tym 8 tygodniem, to też wyproszone, bo chciał mnie umówić na połowę marca , czyli 11 tydzień.

cherry pamiętaj tylko żeby ryby jeść raz w tygodniu max bo zawierają bardzo szkodliwą rtęć dla płodu!
 
co lekarz to inaczej - ja zadzwoilam do swojej kliniki 12 lutego powiedzialm wsyztko i od razu termin na 22 lutego ustalili- a to bedzie dopiero 6 tydzien. Byc moze to tez zalezy od tego jakim usg dysponuje przychodnia??? nie wiem- ale tez nie nastawiam sie na to ze zobacze zbyt wiele....ale porobie reszte badan ktorych jeszcze nie robilam przed ciąża.
zrobilam sobie dzis test ciazowy tak z ciekawosci zeby zobaczyc czy hormon rosnie- chyba tak bo mimo ze 12.02 mialam ciemne dwei kreski- to dzis ciazowa jest naprawde baaaaaaaaaaardzo ciemna i gruba:)
 
reklama
Rajani ja mam wizytę u gina 28 lutego więc za dwa tygodnie... pierwsza była ale u endokrynologa więc to nie była taka prawdziwa wizyta prenatalna.

czy też macie taką suchą skórę? ja odkąd jestem w ciąży muszę smarować się wieczorem i rano bo po prostu aż mnie wszystko szczypie, i używam balsamu oillan albo emolium i nic nie pomagają, czytałam że czasami w ciąży tak jest, możecie polecić jakieś specyfiki które znacie i dadzą sobie radę z bardzo suchą skórą? wczoraj posmarowałam się oliwką i dziś widzę na brzuchu i plecach jak mi skóra schodzi.

ja mam ten sam problem ale siostra mi doradziła bo ona uzywała to w ciąży krem Bepanthen. Bardzo dobrze natłuszcza skorę i ją zmiekcza tak więc także dobry w zapobieganiu rozstepom....stosowałam go takze na piersi jak mnie strasznie bolały i równiez pomagał... mój lekarz powiedział ze moge go stosowac bez obaw....maśc jest bez recepty i cena też w miarę przystepna, tak wiec jak najbardziej polecam:)
 
Do góry