reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelka, Cyntia - dziekuje. Wlasnie przy kp to apapem moge sie podraznic tylko bo i tak nie dziala. Dobrze ze mala spala, zaslonilam zaluzje i lezalam obok. Moj juz przyjechal z pracy, wiec ja moge pasc i spac. Od do cyca sam Kulke podlaczy jak cos:)
 
reklama
No co za dzień! Złamałam kawalek zęba 7mki a tam jwszcze dziura. Ale boli. Dentysta dopiero jutro o 10. Ałaaa ; (
 
Mizach;-( auc

Mam dosc;-/ Młoda cały dzien na cycu,wieczorem juz miałąm w akcie desperaqcji podac mm zeby wkoncu od niej odejsc.Przez cały dzien umyłam umywalke i wanne:crazy:i ogarnełam zabawki starszej i tyle.Dobrzez ze sasiad zabrał starsza do siebie bo mi na nerwach grała.A teraz M ja wział do leroya.Ale zaraz wracaja.Ciekawe jak ja jutro placki upieke i pierogi,wezme małą do kuchni w lezaku i bede robic z siebie barana zeby ja zajac;-(
 
Domka ja dzisiaj żeby pranie powiesić i ryż ugotować posadziłam starsza i młodej książkę czytała, gadała do niej i śpiewała i udało mi się tak pół godziny coś ogarnąć. Spróbuj może siostra przypilnuje :-)
 
Marika ja pranie wieszam na strych i dzis tez zeby powiesic pranie to kazałam Starszej popilnowac małą a ja ide z praniem.No Ona nie dosc ze po 1min zaczeła mniue szuklac to zapomniałą o młedej i poszła do brata ciotecznego:eek:na młoda nie zwraca uwagi a jak zwraca to przychodzi z tekstem'bachorek znowu sie drze,daj jej cycka"Rano ja zajeła,kazałą jej ogladac bajki;-)Nieraz pomoze,poczyta,pobawi ale to nie ten typ niestety
 
Trzy dni mnie na forum nie było i milion wpisów. Zabiera się za nadrabianie.

Judy: pisałaś, że twój P pomagał w nocy nosić dzieciaczka. U mnie ani przy jednym ani przy drugim dziecku mój m nie zamierza mi pomóc w nocy. On chodzi do pracy i musi się wyspać. Póki dziecko nie zacznie przesypiać nocy muszę sama sobie radzić.

Pscółka: dołączam do grona rozrabiających po nocy. Jak młoda skończyła trzy tygodnie zaczęła mieć problemy z kupą i sikaniem i przestała mi ładnie spać. Teraz to jak 3 h w nocy prześpi to max. Masakra.
 
U nas też coś rozwalony dzień. Młody miał nerwowke, szajbe - jak to nazywacie, ale popołudniu. Slanial się ze zmęczenia, ale machał odnozami i poplakiwal.
Nie wiem czy to po naszej wczorajszej kłótni czy od tych światełek w domu. Pod wieczór przyjechały moja mama i siostra i obie chcialyby go dotykać, rozbawiac, brać na ręce na raz. Nie pozwoliłam, bo za dużo tego, a ja jestem wyczerpana.

Wczoraj w kłótni P. powiedział mi coś, co złamało moją samoocenę. Nie jestem w stanie codziennie wyglądać ładnie, ale staram się co któryś dzień zrobić włosy i makijaż. Patrzyłam na siebie jak na spełniającą się matkę karmiącą, ale słowa męża sprawiły, że coś we mnie pękło i nie mogę na siebie patrzeć :( Bardzo mi przykro, że nie podobam się mojemu mężowi w takiej formie. Ah. Przykro mi, że nie docenia tego, że poświęcam siebie i swoją kobiecość dla naszego synka.
 
reklama
Cyntia - no myślałam ze zwariuje bo jeszcze prawa cześć twarzy mi spralizowalo:( pozniej juz tak nie miałam na szczescie. Ale bóle głowy to miałam tak raz dwa razy w miesiącu ze od zmysłów odchodziłam.
Mizah- zapomniałam napisać ze piękna fryzura:) ale z tym czarnym plackiem na buzi przesadziłaś ;)
Magda- z tego co pamietam pisałaś o problemie z kupka- moze próbuj masować brzuszek przed czopkiem- bierz oliwkę i masuj okrężnymi ruchami zobacz sobie na youtubie masaż shantala. Ale jeśli czopki nie pomagają i faktycznie tak płacze z bólu ja poszłabym do lekarza... Aha i jest jeszcze takie cudo na zaparcia- podobno pomaga: wklejam fotę
ImageUploadedByForum BabyBoom1419278233.852892.jpg

Agniecha- a co to za goście tak Cie nachodzą?:)
Wawka- no mój to chociaż w nocy zmieni pieluchę jak go poproszę...
Renisus- to Ty tak ładujesz słodycze? Ja dzisiaj wciągnęłam czekoladę z orzechami i paczkę pierniczków!!! Zwariowałam... Ja pitole muszę schudnąć jakieś 15 kg:( moze od Kotulci wezme namiary na dietę płaz południowych bo ona sie tym chyba odchudzała i miała efekty bez jojo!
Sunovia- jak tam? Masz jazdy z mała czy zasuwasz w kuchni? ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419278233.852892.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419278233.852892.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 33
Do góry