reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mizah- ulewa niezależnie od czasu jaki upłynął od karmienia. Np teraz mi mega ulala- chlusnęła a jadła o 7:10. Iza nosi cały czas śliniaczek - ja polecam takie bawełniane na zatrzask z F&F (nawet w nim spi) bo nie znamy dnia ani godziny:) śliniaczek szybko zmienię jak jest mokry a jej całej nie muszę męczyć z przebieraniem. Zdarza jej sie ulać nawet tuż przed samym karmieniem ale wtedy to juz woda ze zwarzonym mleczkiem.
Kurde nie wiem co jej jest... No taka marudna... Ja ledwo chodze po tej nocce a tu jeszcze pogoda do spania a robota czeka...
 
reklama
Domka no to slicznie Ci pospala.

Widzę ze każda opowiada historie opowiem i ja pare bo mam ich zdecydowanie za dużo :p

1. Wakacje u dziadkow - lata 90??? Lub wcześniej. W kazdym razie w startm drewnianym domu wsztscy oglądali Dynastie to pamietam. Mi się nudziło wiec postanowiłam pobawic się w strażaka. - dlaczego strażaka nie wiem, nie pytajcie. Wzielam zapalki, szklanke wody i poszłam do stodoły!!!! I zaczelam rzucać zapałki na siano. Nic sie nie działo. Juz mialam wyjsc kiedy za postanowiłam jeszcze ostatnia zapalke rzucić na druga strone stodoly (a byla ogromna) gdzie była. ...słoma:/ pamiętam ze w ciagu paru sekund połowa stodoly zajela sie ogniem. Efeky zjaralam cala stodole, drzwi do nowego domu, babcine dolary (nie wiem co one tam robily) i kure. Jestem morderczynia, chociaż mysle dziś że to byla kura samobojczyni bo nie chciała wyjść mimo ognia.

2. Pomalowalam z kuzynka czerwona farbą olejna świnie bo chciałysmy ja wystawic w konkursie piękności dla świń (? ???) Dziadek miał olbrzymi problem zeby te świnie domyc. Wiec juz został na niej czerwonawy odcien. Na wsi mowili ze dziadek ma swinie komucha.

3. Upieklam w wieku 8 lat tez z kuzynka ciasto dla rodziny. Sklad: maka, jaja, grzyby spod płotu, trawa, mleko, proszek do pieczenia, pasza dla kurcząt i kakao. Podalysmy posypane czerwona porzeczka. Parę osob sprobowalo....hmmmm
 
Mizah- pobilas wszystkich... :) świnia komuch:D miejmy nadzieje ze zapędów piromanckich Pola o Tobie nie odziedziczyła... ;)

Jak sie nazywał ten syrop na ulewanie? Wlasnie zmieniałam pampersa i tak z niech chlusnęło ze wszystko do przebrania i szybkie mycie pod kranem było:( ja myślałam ze to sie stopniowo bedzie normować a to ulewanie to coraz gorzej:(
 
Dzień dobry

Mizzah, no to Ty niezła agentka byłaś, chciałabym zobaczyć te świnie :)

Garmelko, łącze sie w bólu, ja też chodze dzisiaj po ścianach. Hania budziła sie mniej więcej co 2,5 godziny, potem ja nie mogłam usnąć a jak już dobrze usnełam to znowu pobudka. Jak nie do Hani to Mati mnie wołał. No i wstali dzisiaj o 6:30 :(

Dzisiaj zostawiałam starszaka w domu bo musze z nimi jeszcze popołudniu na jakieś zakupy się wybrać. Jak już Hanię udalo mi się usapć to zaraz Mati ją obudził, Jeszcze nie ma 10 rano a ja marzę o 20 wieczorem....

Cyntia, jak humorek? Mąż przeprosił?
 
Garmelka - a to jest jakiś syrop na ulewanie???

No ja miałam mnóstwo pomysłów niekoniecznie mądrych :) A swinie to mi Dziadek latami wypominal :)Mam nadzieję ze Pola pójdzie w ojca bo on bardziej zrównoważony był :p

Jak mialam 8 lat przeszlam na drugą strone balustrady balkonowej u mnie na II piętrze. Chcialam zostać gimnastyczka i uznałam to za fajne cwiczenie. Dziadek kolezanki mnie dojrzał i doniosl Mamie. Oj pieklo mialam. Jak teraz o tym myślę to az mnie wykrzywia. Mialam szczęścia mnostwo
 
Ostatnia edycja:
Na ulewanie gasrotus i bebilin nutrition(u nas bebilon nie pomógł)ulewała duzo,teraz ulewa minimalnie.Ale sa dnie ulewacza,wczoraj tak chlusneła ze zalała sobie oczy,a dzis sioe obsrała po pachy i musiałam ja kapac.

Dziewczyny dzis karola odkryła ze to co jej macha przed oczami to jej
włane dłonie,które moga trzmac grzechotke a nawet ja lizac.
Tu zdj jak intensywnie wpatruje sie w grzechotke:-)
Zobacz załącznik 660329

Dzis grzeczna,zrobiłam juz rafaello,pieke mieso,naszykowałam na keks,i robie galaretki.Teraz usneła a tak to grezcna.

a podobno w lidlu znowu pampersy sa tanie?
 
Wawka na fotelu nic złego nie wskazywało, na usg wszystko wyszło


Cyntia weż go potraktuj patelnią może coś pomoże??? U mnie Babcia za każdym razem mówi jaka to jestem gruba, a zawsze byłam chuda ( tak to prawda 5 lat temu warzyłam 45 kg, przytyłam bardzo po tabletkach anty) że moja kuzynka schudła... zawsze wychodzę i płaczę a nie odezwę się bo mi szkoda babci ale wiem że kiedyś wybuchnę

Pochwalę się że schudłam już 20 kg:) ale zostało jeszcze 10:( Dam radę... u mnie dużym plusem jest że nie jem słodyczy i nie pije pepsi bo karmię, a poza tym do jedzenia się zmuszam bo nie jestem głodna:)

Przyjechała moja szwagierka ( pisałam kiedyś o niej) na święta i jest oburzona że nie ma dla niej u nas miejsca do spania nosz ku*wa mieszkamy w kawalerce a teściowa mieszka 10 km dalej i ma dom, ale nie u nas trzeba zostać, jak wyszła z pomysłem że my pójdziemy kupić sobie materac a ona zostanie na naszym łóżku, wyszłam na fajkę i zostawiłam męża z nią samą.... Nie wiem co jej powiedział ale temat już nie wrócił... Nasłuchałam się setki złotych rad, źle go ubieram, źle noszę, źle karmię bo z butelki było by wygodniej... Zachowywała się jakby wychowała 10 dzieci a swojego nie ma żadnego:angry: Nie wytrzymałam, wiem że są święta że nie trzeba się kłócić, trzeba wybaczać, ale jak ja go karmie a ona mi wpycha łapy i ciągnie za cycka ... wstałam , otworzyłam jej drzwi i kazałam wyjść.. Mój M jak zawsze broni swojej rodziny tak teraz nic się nie odezwał
 
reklama
Ruda a jak to tyle po tabletkach? Byly zle dobrane w takim razie.

Domka jaka slodka jest :) Buzka juz zagojona? U nas czasami tylko jakas krostka sie zrobi.

Moje dziecie spi, ja wstawilam drugie pranie i teraz przerwa z kawka. Wczoraj glowa dzisiaj kregoslup. Normalnie sypie sie na starosc.
 
Do góry