reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Judy, gratuluję zaręczyn!

Renisus, nie wien sama co z tym smokiem. Na razie chyba spróbuję bez.

Garmelka, u nas już ok.

A ja wczoraj zabalowałam. Byli znajomi i tym razem to my dziewczyny pilysmy. We 3 wypilysmy 2,5 wina i normalnie się upilam. Jak wychodzili to jeszcze było ok, potem wykapalam Marcelę, a później... urwał mi się film! Zasnelam w salonie, bo mąż jeszcze usypial Inge i obudziłam się w środku nocy. On w tym czasie wszystko posprzatal, a ja nic nie słyszałam. Masakra :-)
Ale było super ;-)
 
No cos tam wczoraj pokasływała i kichała, więc juz sama nie wiem :/...

Rany chce juz byc zdrowa ; ( strasznie tęsknię za Pola. Jest w drugim pokoju z mężem :(
 
My tez zaraz ruszamy na spacer. Choćby 20 minut ale chce zeby mała nie przesiedziała całej zimy w domu.
Sunovia tez bym chętnie zaszalała. Pic nie lubię ale taki babski wieczór to by sie przydał ;) zazdroszczę.

Renisus wiele z nas długo się naczekalo na swoje skarby a jednak sie udało :) warto miec marzenia
 
Mnie też coś próbuje złapać. Noc przed Wigilią gorączka, potem było ok, a teraz gardło i ogólne osłabienie. Ale walczę i się nie daję. Wierzę, że młoda nic nie złapie -byliśmy w drugi dzień świąt u znajomych i ich dwuletnia córeczka kichnęła wprost na naszą:wściekła/y: Troszkę więcej kicha, ale ani gorączki ani kataru nie ma. I niech tak zostanie! Życzę więc jeszcze raz wszystkim nam dużo zdrowia!

Rjoanka, teraz jak blizna już mniejsza, to jeden plaster przecinam na cztery części -tnę na pół na długości i na pół na szerokości. Uwaga tylko przy zdejmowaniu -jeśli chcesz użyć ponownie, to trzeba b.delikatnie, żeby ten sylikon nie został na skórze.

Babina, super, dawaj znać, jak Ci idzie. Będziesz naszą motywacją:tak:

Judy, gratulacje:-)

Już kiedyś pytałam, ale ile Wasze dzieci jedzą na dobę? Bo obecnie mamy 6 karmień na dobę, ale młoda znów zaczęła ulewać. Ostatnim razem jak tak było i zeszliśmy z 7 na 6 karmień (jakoś naturalnie tak wyszło), to ulewanie jak ręką odjął. No i myślę, czy 5 karmień to nie za mało? Zwłaszcza przy kp? Co myślicie?

Edit: u nas też kupy po łopatki! Pielucha na pewno ok, bo dopiero niedawno zmieniliśmy na trójki. Plamy schodzą przy mydełku odplamiającym

Małż i dzieć poszli na spacer, a ja spróbuję się przespać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jednak zostali w domu. Temperatura odczuwalna pokazuje 13 stopni na minusie. To jednak chyba troszkę za zimno.

Asz - ja w ilościach karmien kp nie pomogę niestety. Jeśli chodzi o mm tak ale tam jestem zielona

Co do kupek to ogromniaste były po bwbilonie pepti + probiotyku. W tej chwili mamy inne mleczko i przerwę w probiotyku wiec sa znacznie mniejsze. Natomiast stęka i robi sie bordowa jak robi kupke i ten języczek wystawia. Ponoc z czasem to się wyreguluje chociaz z boku wygląda to na olbrzyyyyymi wysilek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry