reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Dziewczyny! I ja sie z wami zegnam kur... jakie to nie fer caly czas placze glowa mnie boli... krwawienie ustalo zbadal mnie lekarz mowi ze ok jest ale ze na usg bada mnie babka i mowi ze czy stwierdzono serduszko wczesniej dzidziusiowi zatrzymako sie serduszko na 7tc 4 dniu czyli ponad tydzien kialam martwego dzidziusia wracalam autem plakalam teraz tez jutro przed 8 ide na zabieg. Z wyliczen lekarki powiedziala ze liczy sie nawet jak mialam krwawienie z odstawienia to byl skonczony 10 tydzien wg niej :( bede do was zagladac.... bolaly mnie strasznie plecy pobolewal brzuch zero krwawien do dzis ja nie wiem jak ja jutro to wytrzymam 3majcie sie
 
Asiulka kochana tak mi przykro :-( już dość strat na tym wątku!!!!! Gdzie ta sprawiedliwość :-(

Zapalam dla waszych aniołków światełko [*]

Matko jutro pierwsza wizyta od 4 tyg i strasznie się denerwuje
 
Asiulka, dasz radę. Zaufaj sobie. Pamiętaj ze masz prawo do wszelkich uczuć, jakie sie w tobie pojawia, wszystkie są potrzebne.
 
Agatka, Asia - bardzo ale to bardzo mi przykro, to takie niesprawiedliwe :(
Cholera, za dużo w naszych październikówkach tragedii, za dużo..................................

strasznie boję się tej wizyty za tydzień :(
 
reklama
Asiulka - nieeeeeeee :-( Bardzo, bardzo mi przykro :-( To niesprawiedliwe i okrutne.... Odezwij się jutro....


Na facebooku, na wątku dziewczyny pisały, że nawet w przypadku poronienia przed 20 tygodniem można wywalczyć urlop macierzyński w wymiarze 8 tygodni. Trzeba wywalczyć w szpitalu zaświadczenie. Jeśli tylko ktoś ma na to siłę.
 
Do góry