reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Kochane mduję się :)

Dziś 12 j z moją Tańką meblowałyśmy i przenosiłyśmy, już tak zostało niewiele... Chyba zdążę :)

Co do kanapy dzwoniłam i reklamowałam, koleś miał oddzwonić i nic muszę go jutro przycisnąć....

Dzięki kochane za wsparcie bo to gwòźdź do trumny dla mne był....

Eli - masz rację przerosła go ta kanapa....
Paulka - jak tam?

Xmam - poka foty :)

Dbdg jak bluzka biała to ja jadę domestosem ;) ale tylko na bawełnie 100%

Idę do wanny miłego wieczorku!
 
reklama
Dzięki chybra miałaś rację humor poprawiony po zdjęciach <3 dziś mam mieć zrzuty i do końca tygodnia juz zdjęcia :) doczekać się już nie mogę <3

Aga myślisz ze to rwa kulszowa ? Ja myślałam że jakiś nerw uciskany jest i dlatego boli

Rwa kulszowa jest wynikiem ucisku na nerw kulszowy- może być wywołany przez nasze maleństwa.

Jestesmy po wizycie w Poradni patologii noworodka, Igor wazy 2450g i ma 46cm, dostalismy skierowanie na usg glowwy oraz mamy umowic sie do okulisty, kolejna wizyta za 3 tygodnie

Jeju maleńki Twój synuś ale fajnie że możesz już go przytulić. Niech zdrowo rośnie.

O 10.23 przyszedł na świat mój synuś. 55cm 3350g szczęścia ;) niestety cc pod narkoza bo mam jakies uczulenie na plecach. Dopiero jutro w południe będą mnie pionizować takze sobie odpocznę :)

Paulka GRATULACJE zdrówka dla Was i dużo siły

Kochane mduję się :)

Dziś 12 j z moją Tańką meblowałyśmy i przenosiłyśmy, już tak zostało niewiele... Chyba zdążę :)

Co do kanapy dzwoniłam i reklamowałam, koleś miał oddzwonić i nic muszę go jutro przycisnąć....

Dzięki kochane za wsparcie bo to gwòźdź do trumny dla mne był....
Normalnie wymiatasz, mnie już roznosi bo mieli nam montować roletę zewnętrzną i dupa nawet nikt nie zadzwonił się umówić.
Ale mogę sie pochwalić mam już sypialnię i łóżeczko dla Julci stoi, zostały tylko taśmy ledowe, odwiesić 2 półki i ta nieszczęsna roleta zewnętrzna.
 
paulka gratulacje, odpoczywaj sobie teraz :)

Julisia i jak tam po ktg? wyszlo cos? z tym czyszczeniem to sie pytalam lekarza i mowil, ze to dlatego ze dziecko tak naciska na jelita

Buba fajnie, ze juz koniec bliski :)

Ja dzisiaj po wizycie, szyjka zgładzona, rozwarcie 2 cm, glowka bardzo nisko, lekarz twierdzi, ze nie wytrzymam do terminu, ktory mam za tydzien. Myślę sobie, a tam gadanie, poprzednio tez maly byl wczesnie nisko i wszytsko bylo przygotowane od 36 tyg a Niko wyszedl dopiero tydzien po terminie. No ale poszlam sie wlasnie kąpac i czop mi z krwia odszedl, tzn tak mysle, ze to to bo byly takie wielkie kawały śluzu i wszystko z krwia. Wiem, ze mozna i tak z tydzien czy dwa chodzic, ale pewnie jakbysmy z meżem podziałali to by poszli. Tylko teraz to mąż sie boi i ja sie boje haha
 
Paulka- GRATULACJE KOCHANA!!!!

Xmam- to napewno rwa kulszowa ja tez to mam :-/ lacze sie w bolu z TOBA, polecono mi magnez SLOW MAG B6 to jest lek bez recepty i powiem Ci ze duzo pomaga wogole wczesniej stale mialam skurcze a teraz malo kiedy
 
paulka gratulacje, odpoczywaj sobie teraz :)

Julisia i jak tam po ktg? wyszlo cos? z tym czyszczeniem to sie pytalam lekarza i mowil, ze to dlatego ze dziecko tak naciska na jelita

Buba fajnie, ze juz koniec bliski :)

Ja dzisiaj po wizycie, szyjka zgładzona, rozwarcie 2 cm, glowka bardzo nisko, lekarz twierdzi, ze nie wytrzymam do terminu, ktory mam za tydzien. Myślę sobie, a tam gadanie, poprzednio tez maly byl wczesnie nisko i wszytsko bylo przygotowane od 36 tyg a Niko wyszedl dopiero tydzien po terminie. No ale poszlam sie wlasnie kąpac i czop mi z krwia odszedl, tzn tak mysle, ze to to bo byly takie wielkie kawały śluzu i wszystko z krwia. Wiem, ze mozna i tak z tydzien czy dwa chodzic, ale pewnie jakbysmy z meżem podziałali to by poszli. Tylko teraz to mąż sie boi i ja sie boje haha

Dolga jeśli czop z krwią to raczej już bliżej niż dalej. Jeśli czysty to tydzień dwa czy trzy można jeszcze pochodzić. Powodzenia może jutro napiszesz ze jesteś już po :-)
 
Paulka gratulacje odpoczywaj .
Xmam współczuje jak naciska na nerw to boli
Dolga u mnie też główka w kanale nisko strasznie zdziwiłam się na usg jak mi gin pokazał bo w zasadzie nic nie czuję :-) dziecko w blokach startowych ciekawe ile jeszcze połażę haha dziś rano przyjełam ostatnią nospe .
Buba przyciśnij gnoja i niech ci kitów nie wciska :crazy:
 
Dziewczyny mam zdjęcia nie obrobione,miałam nigdzie nie pokazywać ale się powstrzymać nie moge,tak się zakochałam w 1. Nie będe skromna CUDOWNA z NAS RODZINKA !!!!
 

Załączniki

  • DSC04296.jpg
    DSC04296.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 108
hej

ostatnio u nas doba za krótka jest,
dzisiaj bylam na sesji z dziećmi, pierwsze zdjecia juz mam,
jestem bardzo zadowolona

Paulka Gratuluję !!!!!

Dolga mi czop odchodził w piątek i sobotę a maego urodziłam w niedziele rano,
może u ciebie akcja na dniach się zacznie

Akatsuki, ja się zgadzam całkowicie z Maran, Małkus, Kornelcią i Dreamgirl,
ja rodziłam 4 razy sn,i po tamtych porodach nic się u mnie nie zmieniło ( po tym jeszcze nie próbowałam) nawet bym powiedziała ze jedynie na lepsze, wszystko mam na miejscu, poród sn nic nie zmienił w moim zyciu seksulanym

Buba dobrze, ze juz blisko końca remontu a z kanapą faktycznie dociśnij
 
reklama
Paulka gratulacje! Wracaj szybko do sił I pochwal się zdjęciem syneczka!!
Dolga pisałam w skrócie wczoraj że termin przesuneli mu na 30/09 o 11 mam sie stawić a cc po południu.
Fajnie laski że nie macie problemu po sn. Ja mam dwie bliskie kumpele obie mają za sobą dwa porody sn. Jednej wychodziło dziecko "na supermana" I miala 30 szwów wewnątrz przez co przez pół roku nie dała mężowi się zbliżyć do siebie w strachu że coś jej zrobi druga natomiast mówiła że nic nie czuła praktycznie przez długie miesiące po I juz myslala ze jej tak zostanie ale wróciło jej czucie :p w każdym razie napisałam to nie żeby pokazać jakąś wyższość cc nad sn tylko żeby malinke na duchu podnieść.
Buba żal mi ciebie z tym remontem co chwila jakieś niespodzianki :/ sofa fuszera rzeczywiście. Ty już powinnaś odpoczywać I siły zbierać a nie dymac za robolami.
 
Do góry